FINALA CAMPIONATULUI NAȚIONAL DE SEMIMARATON.
COCORĂȘTII MISLI - 11 MAI 2008.

      Centrul de concurs : Valea Doftănețului, comuna Cocorăștii Misli, județul Prahova.
       Tipul de concurs: individual de zi, cursa superlungă (semimaraton). Traseul de concurs cel mai lung (M21 elită), a măsurat 19,6 km. cu 31 posturi de control.
       Categorii de concurenți: doar de la MF16 la MF65.
       Hărți de concurs: la toate categoriile sportivii au alergat pe 2 hărți. De la start se pleca pe harta Poiana Goruna-Țipărești 2 (1:15.000 / 5m.), se ajungea în Valea Doftănețului la un post comun pentru schimbarea hărții (unde exista apă) și se termina concursul pe harta a 2-a Valea Doftănețului (1:15.000 / 5m.).
       Arbitrii concursului: Președinte juriu de concurs Dr. Stroescu Nicolae; arbitru trasator Stroescu Daniel; arbitru de control Russu Radu; responsabil cu tehnica de calcul Cristea Marcel; arbitrii plecare, sosire: Ionescu Șerban, Arvunescu Cornel, Toma Dumitru.
Iată mai jos cele 2 hărți folosite în cele 2 etape ale concursului.                                                      Dați un click cu mouse peste foto de mai jos, pentru a le mări.
 


Stroescu*Russu*control

Stroescu*Stroescu*control

Russu*instalare*post

Russu*pleaca*instalare

Stroescu*pleaca*instalare


HARTA*POIANA*GORUNA*ȚIPĂREȘTI*2         

 

Sosesc*primii*sportivi.
Sosesc*primii*sportivi.

Sosesc*primii*sportivi.

Sosesc*sportivii*cu*auto.

La*centrul*de*concurs

La*centrul*de*concurs

 

Russu*instalare*post

Stroescu*instalează*post

Stroescu*instalează*post

Înainte*de*start

Emoții....și*la*WC*natural

Veseli*la*start*dar*apoi....

Stroescu*ultim*post

Russu*culoar*sosire
 HARTA*VALEA*DOFTĂNEȚULUI*PĂDUREA*CHICHIRA  

Stroescu*obosit*la
strângere*posturi
Familia*Popescu...........................Stroescu*controleaza*finishul........Centru*de*presă*improvizat.........Însoțitorii*sportivilor*la*odihnă..Stroescu*strânge*posturi  

REZULTATELE FINALEI CAMPIONATULUI NAȚIONAL DE ORIENTARE SEMIMARATON 2008.
F12 Course (3): 7 KP 2820 km

  #  Name                       Result   Start       1.( 71)   2.( 74)   3.( 73)   4.( 72)   5.( 79)   6.( 80)   7.(100)  Finish
  1. ROMAN TEODORA -            00:43:28 11:54:11   04:26  1  16:03  2  25:46  3  28:44  3  33:00  1  41:14  1  43:09  1  43:28  1 00:43:28
     2253 CS ELECTRO SIST                           04:26  1  11:37  4  09:43  4  02:58  1  04:16  1  08:14  1  01:55  1  00:19  1
                                                    00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
  2. GEORGESCU ALICE -          01:01:11 11:58:11   05:47  3  17:30  4  24:15  2  27:35  2  33:45  2  48:16  2  60:49  2  61:11  2 01:01:11
     1112 ANEFS Bucuresti                           05:47  3  11:43  5  06:45  1  03:20  2  06:10  2  14:31  4  12:33  5  00:22  5
                                                    01:21     00:06    -02:58     00:22     01:54     06:17     10:38     00:03   
  3. BOIAN ELIZA -              01:03:33 11:56:11   07:51  7  19:16  5  26:07  4  29:36  4  38:36  3  50:24  3  63:08  3  63:33  3 01:03:33
     3111 C.S. Otopeni                              07:51  7  11:25  3  06:51  2  03:29  3  09:00  3  11:48  3  12:44  6  00:25  6
                                                    03:25    -00:12    -02:52     00:31     04:44     03:34     10:49     00:06   
  4. BACS IRINA -               01:11:23 11:48:13   07:49  6  27:48  6  38:09  5  46:52  6  56:25  4  65:40  4  71:02  4  71:23  4 01:11:23
     2239 MENTOR SILVA Bu                           07:49  6  19:59  6  10:21  5  08:43  6  09:33  4  09:15  2  05:22  4  00:21  3
                                                    03:23     08:22     00:38     05:45     05:17     01:01     03:27     00:02   
  5. NECSULESCU IULIA -         01:33:53 12:00:12   06:07  4  16:30  3  38:19  6  45:42  5  60:05  5  89:15  5  93:32  5  93:53  5 01:33:53
     3336 MENTOR SILVA Bu                           06:07  4  10:23  2  21:49  6  07:23  5  14:23  5  29:10  6  04:17  2  00:21  3
                                                    01:41    -01:14     12:06     04:25     10:07     20:56     02:22     00:02   
  6. PETRE MIHAELA -            01:43:51 11:50:11   05:44  2  12:54  1  20:27  1  25:51  1  71:42  6  98:59  6 103:31  6 103:51  6 01:43:51
     3112 C.S. Otopeni                              05:44  2  07:10  1  07:33  3  05:24  4  45:51  6  27:17  5  04:32  3  00:20  2
                                                    01:18    -04:27    -02:10     02:26     41:35     19:03     02:37     00:01   
     BALINT COSMINA -           DQ       11:52:14   07:01  5                                                                       DQ
     1111 ANEFS Bucuresti                           07:01  5                                                                      
                                                    02:35                                                                         
  Ideal time:                                       04:26     07:10     06:45     02:58     04:16     08:14     01:55     00:19   00:36:03
F14 Course (2): 8 KP 4040 km
  #  Name                       Result   Start       1.( 73)   2.( 74)   3.( 75)   4.( 71)   5.( 79)   6.( 78)   7.( 80)   8.(100)  Finish
  1. IURASCU ADELINA -          00:46:02 11:49:11   10:11  1  13:08  1  19:34  1  27:55  1  34:22  1  42:30  1  43:44  1  45:44  1  46:02  1 00:46:02
     3114 C.S. Otopeni                              10:11  1  02:57  1  06:26  1  08:21  1  06:27  1  08:08  3  01:14  2  02:00  3  00:18  2
                                                    00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
  2. MEZAROS ALEXANDRA -        00:48:35 11:46:11   11:31  2  15:25  2  22:38  2  30:59  2  37:30  2  45:33  2  46:35  2  48:17  2  48:35  2 00:48:35
     2254 CS ELECTRO SIST                           11:31  2  03:54  3  07:13  3  08:21  1  06:31  2  08:03  2  01:02  1  01:42  1  00:18  2
                                                    01:20     00:57     00:47     00:00     00:04    -00:05    -00:12    -00:18     00:00   
  3. BUNEA CRISTINA -           00:51:57 11:43:11   14:44  3  18:29  3  25:26  3  33:49  3  40:27  3  48:27  3  49:42  3  51:40  3  51:57  3 00:51:57
     3113 C.S. Otopeni                              14:44  3  03:45  2  06:57  2  08:23  3  06:38  3  08:00  1  01:15  3  01:58  2  00:17  1
                                                    04:33     00:48     00:31     00:02     00:11    -00:08     00:01    -00:02    -00:01   
  Ideal time:                                       10:11     02:57     06:26     08:21     06:27     08:00     01:02     01:42     00:17   00:45:23
F16 Course (10): 13 KP 6800 km
  #  Name                       Result   Start       1.( 31)   2.( 42)   3.( 36)   4.( 35)   5.( 32)   6.( 43)   7.( 58)   8.( 59)   9.( 60)  10.( 62)  11.( 63)  12.( 64)  13.(100)  Finish
  1. ANGHEL ANDRA -             01:00:44 10:53:12   07:07  2  10:03  2  12:31  2  18:51  1  27:52  1  31:51  1  38:47  1  46:03  1  49:48  1  52:17  1  56:30  1  58:09  1  60:26  1  60:44  1 01:00:44
       24 Clubul Atletic                            07:07  2  02:56  3  02:28  2  06:20  2  09:01  1  03:59  4  06:56  1  07:16  8  03:45  2  02:29  1  04:13  1  01:39  1  02:17  1  00:18  1
                                                    00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
  2. BREZIAN CRISTINA -         01:08:26 10:50:11   09:21  6  13:12  7  15:40  5  21:56  3  30:57  3  34:55  3  42:01  2  49:12  2  53:24  2  56:09  2  62:09  2  64:52  2  68:07  2  68:26  2 01:08:26
       55 CS ELECTRO SIST                           09:21  6  03:51  7  02:28  2  06:16  1  09:01  1  03:58  3  07:06  2  07:11  7  04:12  3  02:45  4  06:00  7  02:43  7  03:15  8  00:19  2
                                                    02:14     00:55     00:00    -00:04     00:00    -00:01     00:10    -00:05     00:27     00:16     01:47     01:04     00:58     00:01   
  3. TOKES TIMEA -              01:16:29 10:47:11   08:43  5  12:21  4  15:26  4  27:05  6  36:23  4  41:33  6  51:12  4  57:22  4  62:02  4  65:35  4  71:09  3  73:11  3  76:10  3  76:29  3 01:16:29
       47 C.S. TranSilva                            08:43  5  03:38  6  03:05  6  11:39  9  09:18  3  05:10  7  09:39  3  06:10  5  04:40  5  03:33  8  05:34  6  02:02  4  02:59  7  00:19  2
                                                    01:36     00:42     00:37     05:19     00:17     01:11     02:43    -01:06     00:55     01:04     01:21     00:23     00:42     00:01   
  4. HORVATH MADALINA -         01:17:22 10:41:11   06:03  1  08:45  1  11:22  1  18:51  1  29:12  2  33:09  2  44:52  3  50:44  3  55:12  3  57:50  3  72:50  4  74:37  4  77:03  4  77:22  4 01:17:22
       14 CSS Baia Sprie                            06:03  1  02:42  1  02:37  4  07:29  5  10:21  4  03:57  2  11:43  4  05:52  3  04:28  4  02:38  3  15:00 10  01:47  2  02:26  3  00:19  2
                                                   -01:04    -00:14     00:09     01:09     01:20    -00:02     04:47    -01:24     00:43     00:09     10:47     00:08     00:09     00:01   
  5. SANDULESCU SANDRA -        01:26:28 10:32:11   08:42  4  13:10  6  16:07  6  27:52  8  38:15  7  42:15  7  53:58  5  59:47  5  64:31  5  67:00  5  81:53  5  83:42  5  86:09  5  86:28  5 01:26:28
       61 CS ELECTRO SIST                           08:42  4  04:28  9  02:57  5  11:45 10  10:23  5  04:00  6  11:43  4  05:49  2  04:44  7  02:29  1  14:53  9  01:49  3  02:27  4  00:19  2
                                                    01:35     01:32     00:29     05:25     01:22     00:01     04:47    -01:27     00:59     00:00     10:40     00:10     00:10     00:01   
  6. DERVESTEANU ANDRADA -      01:32:45 10:56:11   17:27  9  20:15  9  23:55  9  30:43  9  42:21  9  47:45  9  59:58  7  65:30  6  76:13  6  80:23  6  87:15  6  89:24  6  92:21  6  92:45  6 01:32:45
       46 C.S. TranSilva                            17:27  9  02:48  2  03:40  9  06:48  3  11:38  7  05:24  8  12:13  6  05:32  1  10:43  9  04:10 10  06:52  8  02:09  5  02:57  6  00:24  8
                                                    10:20    -00:08     01:12     00:28     02:37     01:25     05:17    -01:44     06:58     01:41     02:39     00:30     00:40     00:06   
  7. MANEA CRISTINA -           01:43:48 10:35:11   27:32 10  32:56 10  36:13 10  46:43 10  59:35 10  65:00 10  79:03  9  85:38  8  89:18  7  92:42  7  97:47  7 100:37  7 103:24  7 103:48  7 01:43:48
       97 C.S. Otopeni                              27:32 10  05:24 10  03:17  8  10:30  7  12:52  9  05:25  9  14:03  8  06:35  6  03:40  1  03:24  7  05:05  4  02:50  8  02:47  5  00:24  8
                                                    20:25     02:28     00:49     04:10     03:51     01:26     07:07    -00:41    -00:05     00:55     00:52     01:11     00:30     00:06   
  8. TETISAN ANCA -             01:47:18 10:59:11   09:27  7  12:38  5  15:04  3  22:32  4  36:57  5  40:56  4  54:51  6  71:07  7  93:33 10  97:38 10 102:22 10 104:32  8 106:55  8 107:18  8 01:47:18
       62 CS ELECTRO SIST                           09:27  7  03:11  4  02:26  1  07:28  4  14:25 10  03:59  4  13:55  7  16:16  9  22:26 10  04:05  9  04:44  2  02:10  6  02:23  2  00:23  7
                                                    02:20     00:15    -00:02     01:08     05:24     00:00     06:59     09:00     18:41     01:36     00:31     00:31     00:06     00:05   
  9. PAPARA NICOLETA -          01:50:48 10:38:11   07:53  3  12:01  3  16:42  7  27:50  7  39:32  8  46:00  8  63:46  8  86:25  9  92:58  9  95:48  9 100:33  9 106:25  9 110:26  9 110:48  9 01:50:48
       86 CSU Brasov                                07:53  3  04:08  8  04:41 10  11:08  8  11:42  8  06:28 10  17:46  9  22:39 10  06:33  8  02:50  5  04:45  3  05:52  9  04:01  9  00:22  6
                                                    00:46     01:12     02:13     04:48     02:41     02:29     10:50     15:23     02:48     00:21     00:32     04:13     01:44     00:04   
     MESTERU ANDRA -            DQ       10:44:12   12:07  8  15:23  8  18:33  8  26:30  5  37:08  6  40:57  5  80:28 10  86:29 10  91:11  8  94:23  8  99:43  8                               DQ
      130 METALUL Plopeni                           12:07  8  03:16  5  03:10  7  07:57  6  10:38  6  03:49  1  39:31 10  06:01  4  04:42  6  03:12  6  05:20  5                              
                                                    05:00     00:20     00:42     01:37     01:37    -00:10     32:35    -01:15     00:57     00:43     01:07                                 
  Ideal time:                                       06:03     02:42     02:26     06:16     09:01     03:49     06:56     05:32     03:40     02:29     04:13     01:39     02:17     00:18   00:57:21

F18 Course (9): 15 KP 9100 km
  #  Name                       Result   Start       1.( 42)   2.( 36)   3.( 40)   4.( 46)   5.( 34)   6.( 32)   7.( 43)   8.( 65)   9.( 58)  10.( 59)  11.( 60)  12.( 62)  13.( 63)  14.( 64)  15.(100)  Finish
  1. CARAUSAN PATRICIA -        01:27:20 10:31:11   07:56  1  10:53  1  19:42  1  33:55  1  43:19  1  49:59  1  53:48  1  61:16  1  66:33  1  71:47  1  75:42  1  78:22  1  82:04  1  83:42  1  87:01  1  87:20  1 01:27:20
       15 CSS Baia Sprie                            07:56  1  02:57  1  08:49  1  14:13  1  09:24  1  06:40  1  03:49  1  07:28  3  05:17  1  05:14  1  03:55  1  02:40  1  03:42  1  01:38  1  03:19  1  00:19  1
                                                    00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
  2. POPESCU ADINA -            02:09:25 10:37:12   10:15  3  13:20  2  23:03  2  45:31  2  61:46  2  69:50  2  76:28  2  83:17  2  92:02  2  99:00  2 105:07  2 109:22  2 122:44  2 125:09  2 128:52  2 129:25  2 02:09:25
        3 ANEFS Bucuresti                           10:15  3  03:05  2  09:43  2  22:28  3  16:15  2  08:04  3  06:38  2  06:49  2  08:45  2  06:58  2  06:07  2  04:15  3  13:22  2  02:25  2  03:43  3  00:33  3
                                                    02:19     00:08     00:54     08:15     06:51     01:24     02:49    -00:39     03:28     01:44     02:12     01:35     09:40     00:47     00:24     00:14   
  3. GYORFI MELINDA -           02:12:00 10:34:12   09:36  2  13:48  3  26:06  3  48:22  3  64:51  3  72:30  3  79:22  3  85:31  3  94:55  3 101:58  3 108:10  3 112:20  3 125:46  3 128:12  3 131:37  3 132:00  3 02:12:00
       87 CSU Brasov                                09:36  2  04:12  3  12:18  3  22:16  2  16:29  3  07:39  2  06:52  3  06:09  1  09:24  3  07:03  3  06:12  3  04:10  2  13:26  3  02:26  3  03:25  2  00:23  2
                                                    01:40     01:15     03:29     08:03     07:05     00:59     03:03    -01:19     04:07     01:49     02:17     01:30     09:44     00:48     00:06     00:04   
  Ideal time:                                       07:56     02:57     08:49     14:13     09:24     06:40     03:49     06:09     05:17     05:14     03:55     02:40     03:42     01:38     03:19     00:19   01:26:01

F20 Course (7): 21 KP 12500 km
  #  Name                       Result   Start       1.( 42)   2.( 36)   3.( 37)   4.( 40)   5.( 45)   6.( 46)   7.( 34)   8.( 33)   9.( 32)  10.( 43)  11.( 44)  12.( 51)  13.( 52)  14.( 55)  15.( 56)  16.( 57)  17.( 58)  18.( 60)  19.( 62)  20.( 63)  21.(100)  Finish
  1. DANILA ANDREEA -           02:04:37 11:09:11   08:04  3  10:46  2  16:40  2  24:13  2  26:34  2  34:25  1  43:39  1  48:58  1  52:01  1  56:49  1  64:48  1  74:59  1  79:07  1  86:48  1  89:48  1  95:44  1 106:17  1 114:00  1 116:36  1 121:37  1 124:21  1 124:37  1 02:04:37
       64 CS ELECTRO SIST                           08:04  3  02:42  2  05:54  2  07:33  2  02:21  2  07:51  1  09:14  1  05:19  2  03:03  2  04:48  2  07:59  2  10:11  2  04:08  2  07:41  1  03:00  3  05:56  2  10:33  2  07:43  2  02:36  2  05:01  3  02:44  3  00:16  1
                                                    00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
  2. AUER MONICA -              02:08:13 11:15:10   06:35  1  08:50  1  13:27  1  20:49  1  24:32  1  38:04  2  54:02  3  57:47  3  60:37  3  64:51  2  72:12  3  81:48  2  85:34  2  98:16  2 100:52  2 105:13  2 113:20  2 120:33  2 122:36  2 125:51  2 127:55  2 128:13  2 02:08:13
       63 CS ELECTRO SIST                           06:35  1  02:15  1  04:37  1  07:22  1  03:43  3  13:32  3  15:58  3  03:45  1  02:50  1  04:14  1  07:21  1  09:36  1  03:46  1  12:42  3  02:36  1  04:21  1  08:07  1  07:13  1  02:03  1  03:15  1  02:04  1  00:18  2
                                                   -01:29    -00:27    -01:17    -00:11     01:22     05:41     06:44    -01:34    -00:13    -00:34    -00:38    -00:35    -00:22     05:01    -00:24    -01:35    -02:26    -00:30    -00:33    -01:46    -00:40     00:02   
  3. MOTICA ANCUTA -            02:20:19 11:03:12   07:54  2  10:50  3  20:13  3  30:13  3  32:22  3  40:27  3  49:46  2  55:11  2  58:21  2            71:34  2  83:31  3  90:22  3  98:57  3 101:53  3 108:24  3 120:59  3 130:13  3 133:10  3 137:52  3 140:00  3 140:19  3 02:20:19
       65 CS ELECTRO SIST                           07:54  2  02:56  3  09:23  3  10:00  3  02:09  1  08:05  2  09:19  2  05:25  3  03:10  3                      11:57  3  06:51  3  08:35  2  02:56  2  06:31  3  12:35  3  09:14  3  02:57  3  04:42  2  02:08  2  00:19  3
                                                   -00:10     00:14     03:29     02:27    -00:12     00:14     00:05     00:06     00:07                         01:46     02:43     00:54    -00:04     00:35     02:02     01:31     00:21    -00:19    -00:36     00:03   
  Ideal time:                                       06:35     02:15     04:37     07:22     02:09     07:51     09:14     03:45     02:50     04:14     07:21     09:36     03:46     07:41     02:36     04:21     08:07     07:13     02:03     03:15     02:04     00:16   01:49:11

F21 Course (7): 21 KP 12500 km
  #  Name                       Result   Start       1.( 42)   2.( 36)   3.( 37)   4.( 40)   5.( 45)   6.( 46)   7.( 34)   8.( 33)   9.( 32)  10.( 43)  11.( 44)  12.( 51)  13.( 52)  14.( 55)  15.( 56)  16.( 57)  17.( 58)  18.( 60)  19.( 62)  20.( 63)  21.(100)  Finish
  1. PIRINGIU MARINELA -        01:46:12 10:51:09   07:38  3  09:46  2  14:07  2  20:58  2  23:11  2  30:18  2  38:59  1  42:39  1  45:33  1  49:20  1  55:55  1  64:35  1  68:26  1  74:33  1  76:35  1  85:10  1  92:40  1  98:10  1 100:13  1 103:24  1 105:55  1 106:12  1 01:46:12
       68 CSU Craiova                               07:38  3  02:08  2  04:21  3  06:51  3  02:13  3  07:07  2  08:41  2  03:40  2  02:54  3  03:47  2  06:35  2  08:40  2  03:51  4  06:07  3  02:02  2  08:35  5  07:30  2  05:30  2  02:03  2  03:11  1  02:31  3  00:17  1
                                                    00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
  2. Stupu Anca -               01:51:12 10:48:12   10:34  7  12:48  6  17:01  4  24:07  4  26:15  4  33:23  3  41:54  2  45:41  2  48:38  2  52:30  2  59:13  2  67:57  2  71:38  2  77:28  2  79:33  2  88:12  2  96:07  2 102:16  2 104:59  2 108:41  2 110:54  2 111:12  2 01:51:12
       88 CSU Brasov                                10:34  7  02:14  3  04:13  2  07:06  4  02:08  2  07:08  3  08:31  1  03:47  3  02:57  4  03:52  3  06:43  3  08:44  3  03:41  2  05:50  2  02:05  3  08:39  7  07:55  3  06:09  3  02:43  3  03:42  3  02:13  1  00:18  2
                                                    02:56     00:06    -00:08     00:15    -00:05     00:01    -00:10     00:07     00:03     00:05     00:08     00:04    -00:10    -00:17     00:03     00:04     00:25     00:39     00:40     00:31    -00:18     00:01   
  3. MINOIU VERONICA -          01:52:06 10:45:11   06:09  1  08:04  1  12:16  1  18:07  1  19:48  1  25:59  1  49:36  4  52:52  4  55:27  4  58:54  4  64:47  3  72:20  3  75:25  3  80:30  3  82:31  3  91:06  3  98:35  3 104:04  3 106:04  3 109:21  3 111:48  3 112:06  3 01:52:06
       67 CSU Craiova                               06:09  1  01:55  1  04:12  1  05:51  1  01:41  1  06:11  1  23:37  7  03:16  1  02:35  1  03:27  1  05:53  1  07:33  1  03:05  1  05:05  1  02:01  1  08:35  5  07:29  1  05:29  1  02:00  1  03:17  2  02:27  2  00:18  2
                                                   -01:29    -00:13    -00:09    -01:00    -00:32    -00:56     14:56    -00:24    -00:19    -00:20    -00:42    -01:07    -00:46    -01:02    -00:01     00:00    -00:01    -00:01    -00:03     00:06    -00:04     00:01   
  4. MAIORESCU IRINA -          02:02:04 10:39:11   07:37  2  10:08  3  16:23  3  22:55  3  25:54  3  33:26  4  46:08  3  50:05  3  52:58  3  57:14  3  64:47  3  74:06  4  77:52  4  87:02  4  89:26  4  94:04  4 104:45  4 112:24  4 115:25  4 119:12  4 121:43  4 122:04  4 02:02:04
       80 MENTOR SILVA Bu                           07:37  2  02:31  4  06:15  4  06:32  2  02:59  7  07:32  4  12:42  6  03:57  4  02:53  2  04:16  4  07:33  4  09:19  4  03:46  3  09:10  6  02:24  4  04:38  1  10:41  4  07:39  4  03:01  4  03:47  4  02:31  3  00:21  4
                                                   -00:01     00:23     01:54    -00:19     00:46     00:25     04:01     00:17    -00:01     00:29     00:58     00:39    -00:05     03:03     00:22    -03:57     03:11     02:09     00:58     00:36     00:00     00:04   
  5. IANCU NICOLETA -           02:16:50 10:36:11   09:07  4  12:03  4  20:43  6  27:55  6  30:11  6  38:38  5  50:42  5  55:16  5  58:56  5  63:54  5  72:28  5  83:17  5  87:40  5  96:00  5  98:25  5 105:56  6 117:13  5 125:47  5 128:52  5 133:39  5 136:25  5 136:50  5 02:16:50
       99 Clubul Atletic                            09:07  4  02:56  5  08:40  6  07:12  5  02:16  5  08:27  5  12:04  5  04:34  6  03:40  6  04:58  6  08:34  5  10:49  6  04:23  7  08:20  5  02:25  5  07:31  4  11:17  5  08:34  5  03:05  5  04:47  5  02:46  5  00:25  6
                                                    01:29     00:48     04:19     00:21     00:03     01:20     03:23     00:54     00:46     01:11     01:59     02:09     00:32     02:13     00:23    -01:04     03:47     03:04     01:02     01:36     00:15     00:08   
  6. ROSCA ERIKA -              02:20:02 10:33:11   09:12  5  12:14  5  19:29  5  27:28  5  29:43  5  40:08  6  50:59  6  55:49  6  59:15  6  64:05  6  74:08  6  84:47  6  88:59  6  96:20  6  99:42  6 104:59  5 117:36  6 127:02  6 131:03  6 136:42  6 139:38  6 140:02  6 02:20:02
       69 CSU Craiova                               09:12  5  03:02  6  07:15  5  07:59  6  02:15  4  10:25  6  10:51  4  04:50  7  03:26  5  04:50  5  10:03  6  10:39  5  04:12  6  07:21  4  03:22  7  05:17  2  12:37  6  09:26  6  04:01  6  05:39  6  02:56  6  00:24  5
                                                    01:34     00:54     02:54     01:08     00:02     03:18     02:10     01:10     00:32     01:03     03:28     01:59     00:21     01:14     01:20    -03:18     05:07     03:56     01:58     02:28     00:25     00:07   
  7. MAXIM MIHAELA -            03:11:00 10:30:12   09:36  6  12:49  7  22:33  7  30:37  7  33:07  7  52:07  7  61:11  7  65:33  7  69:16  7  75:00  7  98:27  7 111:35  7 115:45  7 125:43  7 128:37  7 135:01  7 159:07  7 170:42  7 175:22  7 182:46  7 190:31  7 191:00  7 03:11:00
       98 C.S. Otopeni                              09:36  6  03:13  7  09:44  7  08:04  7  02:30  6  19:00  7  09:04  3  04:22  5  03:43  7  05:44  7  23:27  7  13:08  7  04:10  5  09:58  7  02:54  6  06:24  3  24:06  7  11:35  7  04:40  7  07:24  7  07:45  7  00:29  7
                                                    01:58     01:05     05:23     01:13     00:17     11:53     00:23     00:42     00:49     01:57     16:52     04:28     00:19     03:51     00:52    -02:11     16:36     06:05     02:37     04:13     05:14     00:12   
  Ideal time:                                       06:09     01:55     04:12     05:51     01:41     06:11     08:31     03:16     02:35     03:27     05:53     07:33     03:05     05:05     02:01     04:38     07:29     05:29     02:00     03:11     02:13     00:17   01:32:42

F45 Course (9): 15 KP 9100 km
  #  Name                       Result   Start       1.( 42)   2.( 36)   3.( 40)   4.( 46)   5.( 34)   6.( 32)   7.( 43)   8.( 65)   9.( 58)  10.( 59)  11.( 60)  12.( 62)  13.( 63)  14.( 64)  15.(100)  Finish
  1. JELER ILEANA -             02:06:04 10:55:12   11:02  1  15:33  1  25:12  1  59:12  1  73:24  1  80:25  1  86:21  1  91:47  1  98:30  1 106:34  1 111:33  1 114:45  1 120:21  1 122:37  1 125:40  1 126:04  1 02:06:04
       60 CS ELECTRO SIST                           11:02  1  04:31  1  09:39  1  34:00  1  14:12  1  07:01  1  05:56  1  05:26  1  06:43  1  08:04  1  04:59  1  03:12  1  05:36  1  02:16  1  03:03  1  00:24  1
                                                    00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
  Ideal time:                                       11:02     04:31     09:39     34:00     14:12     07:01     05:56     05:26     06:43     08:04     04:59     03:12     05:36     02:16     03:03     00:24   02:06:04

F50 Course (11): 12 KP 7200 km
  #  Name                       Result   Start       1.( 42)   2.( 36)   3.( 35)   4.( 34)   5.( 33)   6.( 32)   7.( 43)   8.( 65)   9.( 58)  10.( 59)  11.( 62)  12.(100)  Finish
  1. MAIORESCU NICULINA         01:22:13 10:57:12   11:02  1  14:07  1  24:35  1  32:04  1  37:50  1  42:32  1  48:07  1  54:47  1  63:26  1  69:40  1  77:13  1  81:49  1  82:13  1 01:22:13
        0 MENTOR SILVA                              11:02  1  03:05  1  10:28  1  07:29  1  05:46  1  04:42  1  05:35  1  06:40  1  08:39  1  06:14  1  07:33  1  04:36  1  00:24  1
                                                    00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
  2. DUMITRU MARIA -            01:50:08 10:54:16   15:14  2  19:24  2  30:44  2  39:38  2  47:44  2  53:11  2  59:45  2  66:51  2  82:54  2  91:15  2 103:29  2 109:40  2 110:08  2 01:50:08
      151 C.S. Otopeni                              15:14  2  04:10  2  11:20  2  08:54  2  08:06  2  05:27  2  06:34  2  07:06  2  16:03  2  08:21  2  12:14  2  06:11  2  00:28  2
                                                    04:12     01:05     00:52     01:25     02:20     00:45     00:59     00:26     07:24     02:07     04:41     01:35     00:04   
  Ideal time:                                       11:02     03:05     10:28     07:29     05:46     04:42     05:35     06:40     08:39     06:14     07:33     04:36     00:24   01:22:13

F55 Course (11): 12 KP 7200 km
  #  Name                       Result   Start       1.( 42)   2.( 36)   3.( 35)   4.( 34)   5.( 33)   6.( 32)   7.( 43)   8.( 65)   9.( 58)  10.( 59)  11.( 62)  12.(100)  Finish
  1. GHEUCA MARIANA -           01:50:23 10:54:12   13:28  1  17:27  1  29:32  1  37:37  1  45:59  1  52:13  1  59:25  1  66:28  1  82:59  1  90:53  1 103:30  1 109:55  1 110:23  1 01:50:23
       82 MENTOR SILVA Bu                           13:28  1  03:59  1  12:05  2  08:05  1  08:22  1  06:14  2  07:12  1  07:03  1  16:31  2  07:54  1  12:37  1  06:25  1  00:28  1
                                                    00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
  2. POPESCU MARIA -            02:15:52 10:51:12   16:43  2  21:34  2  32:14  2  41:59  2  50:44  2  56:40  2  65:22  2  76:44  2  89:55  2 100:52  2 126:39  2 135:21  2 135:52  2 02:15:52
       41 MENTOR SILVA Bu                           16:43  2  04:51  2  10:40  1  09:45  2  08:45  2  05:56  1  08:42  2  11:22  2  13:11  1  10:57  2  25:47  2  08:42  2  00:31  2
                                                    03:15     00:52    -01:25     01:40     00:23    -00:18     01:30     04:19    -03:20     03:03     13:10     02:17     00:03   
  Ideal time:                                       13:28     03:59     10:40     08:05     08:22     05:56     07:12     07:03     13:11     07:54     12:37     06:25     00:28   01:45:20

F60 Course (10): 13 KP 6800 km
  #  Name                       Result   Start       1.( 31)   2.( 42)   3.( 36)   4.( 35)   5.( 32)   6.( 43)   7.( 58)   8.( 59)   9.( 60)  10.( 62)  11.( 63)  12.( 64)  13.(100)  Finish
  1. SPATARU SANDA -            02:33:36 11:02:07   19:23  1  29:59  1  39:02  1  59:00  1  90:56  1 124:13  1                                                             152:33  1 153:36  1 02:33:36
       44 C.S. Otopeni                              19:23  1  10:36  1  09:03  1  19:58  1  31:56  1  33:17  1                                                                        01:03  1
                                                    00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00                                                                           00:00   

M12 Course (3): 7 KP 2820 km
  #  Name                       Result   Start       1.( 71)   2.( 74)   3.( 73)   4.( 72)   5.( 79)   6.( 80)   7.(100)  Finish
  1. HUIDU ANDREI -             01:03:01 11:42:12   04:53  1  16:11  1  23:11  1  29:35  1  42:21  1  59:32  1  62:37  1  63:01  1 01:03:01
     3334 MENTOR SILVA Bu                           04:53  1  11:18  2  07:00  1  06:24  3  12:46  3  17:11  1  03:05  2  00:24  3
                                                    00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
  2. MINOIU EMI -               01:04:41 11:40:11   06:51  2  17:53  2  25:25  2  31:39  2  42:49  2  61:30  2  64:21  2  64:41  2 01:04:41
     2274 CSU Craiova                               06:51  2  11:02  1  07:32  2  06:14  2  11:10  2  18:41  2  02:51  1  00:20  2
                                                    01:58    -00:16     00:32    -00:10    -01:36     01:30    -00:14    -00:04   
  3. GHIUZAN VALENTIN           01:56:45 11:46:11   17:39  3  41:30  3  60:23  3  63:32  3  70:20  3 102:54  3 116:27  3 116:45  3 01:56:45
        0 ATLETIC ROMAN                             17:39  3  23:51  3  18:53  3  03:09  1  06:48  1  32:34  3  13:33  3  00:18  1
                                                    12:46     12:33     11:53    -03:15    -05:58     15:23     10:28    -00:06   
  Ideal time:                                       04:53     11:02     07:00     03:09     06:48     17:11     02:51     00:18   00:53:12

M14 Course (1): 8 KP 4300 km
  #  Name                       Result   Start       1.( 72)   2.( 73)   3.( 77)   4.( 75)   5.( 74)   6.( 79)   7.( 78)   8.(100)  Finish
  1. COPETCHI STEFAN -          00:59:43 11:44:13   06:44  1  14:08  2  24:43  2  32:09  1  37:24  1  45:20  1  56:01  1  59:24  1  59:43  1 00:59:43
     3116 MENTOR SILVA                              06:44  1  07:24  3  10:35  2  07:26  1  05:15  1  07:56  1  10:41  2  03:23  1  00:19  1
                                                    00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
  2. NISTOREANU VALENTINA -     01:30:04 11:41:16   10:43  3  16:16  3  28:02  3  41:25  3  55:33  2  69:22  2  81:02  2  89:27  2  90:04  2 01:30:04
     3335 DACIA BUCURESTI                           10:43  3  05:33  2  11:46  3  13:23  2  14:08  2  13:49  2  11:40  3  08:25  3  00:37  3
                                                    03:59    -01:51     01:11     05:57     08:53     05:53     00:59     05:02     00:18   
  3. BEJAN GABRIEL              01:48:14 11:47:12   09:33  2  11:51  1  22:03  1  35:54  2  68:14  3  96:41  3 103:30  3 107:49  3 108:14  3 01:48:14
        0 ROMAN                                     09:33  2  02:18  1  10:12  1  13:51  3  32:20  3  28:27  3  06:49  1  04:19  2  00:25  2
                                                    02:49    -05:06    -00:23     06:25     27:05     20:31    -03:52     00:56     00:06   
  Ideal time:                                       06:44     02:18     10:12     07:26     05:15     07:56     06:49     03:23     00:19   00:50:22

M16 Course (11): 12 KP 7200 km
  #  Name                       Result   Start       1.( 42)   2.( 36)   3.( 35)   4.( 34)   5.( 33)   6.( 32)   7.( 43)   8.( 65)   9.( 58)  10.( 59)  11.( 62)  12.(100)  Finish
  1. GYORGY SZABOLCS -          00:49:03 10:59:11   07:08  6  10:03  6  14:59  1  18:52  1  21:51  1  24:16  1  28:22  1  31:50  1  36:27  2  42:18  2  46:23  1  48:48  1  49:03  1 00:49:03
       48 CS TRANSILVA-Vo                           07:08  6  02:55 12  04:56  1  03:53  2  02:59  3  02:25  1  04:06  7  03:28  1  04:37  4  05:51 12  04:05  1  02:25  2  00:15  5
                                                    00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
  2. MOLNAR TEODOR -            00:50:48 10:56:11   05:59  1  08:41  2  15:33  3  19:24  2  22:19  2  25:02  2  28:36  2  32:51  2  37:45  3  43:00  3  48:01  3  50:34  2  50:48  2 00:50:48
       18 CSS Baia Sprie                            05:59  1  02:42 10  06:52  4  03:51  1  02:55  2  02:43  4  03:34  2  04:15  6  04:54  7  05:15  7  05:01  4  02:33  5  00:14  2
                                                   -01:09    -00:13     01:56    -00:02    -00:04     00:18    -00:32     00:47     00:17    -00:36     00:56     00:08    -00:01   
  3. MERCAR ALEX -              00:51:02 11:11:11   07:01  5  08:58  3  15:14  2  19:46  3  22:38  3  25:29  3  29:04  3  32:54  3  36:24  1  41:33  1  47:27  2  50:49  3  51:02  3 00:51:02
       17 CSS Baia Sprie                            07:01  5  01:57  1  06:16  3  04:32  4  02:52  1  02:51  5  03:35  5  03:50  2  03:30  1  05:09  4  05:54  9  03:22  7  00:13  1
                                                   -00:07    -00:58     01:20     00:39    -00:07     00:26    -00:31     00:22    -01:07    -00:42     01:49     00:57    -00:02   
  4. FAT ANDREI -               00:59:47 10:47:14   06:45  3  09:06  4  17:13  4  21:53  4  26:27  4  30:10  4  33:44  4  38:36  4  46:46  5  52:02  5  56:48  5  59:32  4  59:47  4 00:59:47
       16 CSS Baia Sprie                            06:45  3  02:21  5  08:07  5  04:40  5  04:34 10  03:43 10  03:34  2  04:52  9  08:10 12  05:16  8  04:46  3  02:44  6  00:15  5
                                                   -00:23    -00:34     03:11     00:47     01:35     01:18    -00:32     01:24     03:33    -00:35     00:41     00:19     00:00   
  5. PRICOP PAUL -              00:59:52 11:14:12   10:03 10  12:30 10  17:59  5  24:09  5  27:39  5  30:47  5  35:22  5  39:31  5  45:12  4  49:50  4  55:43  4  59:36  5  59:52  5 00:59:52
       27 Clubul Atletic                            10:03 10  02:27  6  05:29  2  06:10 12  03:30  4  03:08  6  04:35 10  04:09  3  05:41 10  04:38  1  05:53  8  03:53  8  00:16 10
                                                    02:55    -00:28     00:33     02:17     00:31     00:43     00:29     00:41     01:04    -01:13     01:48     01:28     00:01   
  6. CHEREKES PAUL -            01:02:58 10:44:11   10:00  9  12:16  9  20:23  6  25:08  6  29:34  6  33:20  6  37:15  6  41:43  6  49:56  6  55:07  6  60:11  6  62:42  6  62:58  6 01:02:58
       58 CS ELECTRO SIST                           10:00  9  02:16  3  08:07  5  04:45  7  04:26  9  03:46 11  03:55  6  04:28  8  08:13 13  05:11  6  05:04  6  02:31  4  00:16 10
                                                    02:52    -00:39     03:11     00:52     01:27     01:21    -00:11     01:00     03:36    -00:40     00:59     00:06     00:01   
  7. HRENIUC VASILE -           01:06:41 10:53:13   06:25  2  08:39  1  26:16  7  30:43  7  34:13  7  36:42  7  40:08  7  50:12  8  54:19  8  59:29  8  64:08  7  66:26  7  66:41  7 01:06:41
       56 CS ELECTRO SIST                           06:25  2  02:14  2  17:37 10  04:27  3  03:30  4  02:29  2  03:26  1  10:04 11  04:07  3  05:10  5  04:39  2  02:18  1  00:15  5
                                                   -00:43    -00:41     12:41     00:34     00:31     00:04    -00:40     06:36    -00:30    -00:41     00:34    -00:07     00:00   
  8. FRON IULIAN -              01:09:03 11:05:13   11:10 11  14:32 13  27:00  8  33:12  8  36:45  8  39:53  8  44:25  8  48:34  7  54:14  7  58:56  7  64:46  8  68:45  8  69:03  8 01:09:03
       25 Clubul Atletic                            11:10 11  03:22 13  12:28  7  06:12 13  03:33  6  03:08  6  04:32  9  04:09  3  05:40  9  04:42  2  05:50  7  03:59  9  00:18 12
                                                    04:02     00:27     07:32     02:19     00:34     00:43     00:26     00:41     01:03    -01:09     01:45     01:34     00:03   
  9. INDRECAN IONUT -           01:14:45 10:32:12   06:57  4  09:38  5  37:26 12  42:37 12  46:21 12  49:03 12  52:37 11  56:47 10  61:53 10  67:01 10  72:02 10  74:31  9  74:45  9 01:14:45
       57 CS ELECTRO SIST                           06:57  4  02:41  9  27:48 12  05:11  8  03:44  7  02:42  3  03:34  2  04:10  5  05:06  8  05:08  3  05:01  4  02:29  3  00:14  2
                                                   -00:11    -00:14     22:52     01:18     00:45     00:17    -00:32     00:42     00:29    -00:43     00:56     00:04    -00:01   
 10. VLAICU IONUT -             01:14:54 10:50:11   08:12  7  11:00  7  29:20 10  34:02  9  38:24  9  41:50  9  46:12  9  53:17  9  58:04  9  63:45  9  70:37  9  74:40 10  74:54 10 01:14:54
      132 METALUL Plopeni                           08:12  7  02:48 11  18:20 11  04:42  6  04:22  8  03:26  8  04:22  8  07:05 10  04:47  5  05:41 10  06:52 12  04:03 10  00:14  2
                                                    01:04    -00:07     13:24     00:49     01:23     01:01     00:16     03:37     00:10    -00:10     02:47     01:38    -00:01   
 11. HRENIUC DANIEL -           01:26:55 10:38:12   11:57 12  14:26 12  31:35 11  37:08 11  45:06 11  49:02 11  54:41 12  65:22 12  70:15 12  75:51 11  82:32 11  86:40 11  86:55 11 01:26:55
       66 CS ELECTRO SIST                           11:57 12  02:29  8  17:09  8  05:33 11  07:58 13  03:56 13  05:39 12  10:41 13  04:53  6  05:36  9  06:41 10  04:08 11  00:15  5
                                                    04:49    -00:26     12:13     01:40     04:59     01:31     01:33     07:13     00:16    -00:15     02:36     01:43     00:00   
 12. GHIUZAN ALEXANDRU -        01:29:58 10:35:11   11:58 13  14:14 11  46:01 13  51:31 13  56:12 13  59:41 13  64:41 13  69:02 13  73:01 13  78:47 13  85:35 12  89:43 12  89:58 12 01:29:58
       26 Clubul Atletic                            11:58 13  02:16  3  31:47 13  05:30  9  04:41 11  03:29  9  05:00 11  04:21  7  03:59  2  05:46 11  06:48 11  04:08 11  00:15  5
                                                    04:50    -00:39     26:51     01:37     01:42     01:04     00:54     00:53    -00:38    -00:05     02:43     01:43     00:00   
 13. SIPOS ENDRE -              01:32:45 10:41:12   08:52  8  11:20  8  28:37  9  34:07 10  42:00 10  45:55 10  51:45 10  62:24 11  68:55 11  78:03 12  86:37 13  92:25 13  92:45 13 01:32:45
       49 C.S. TranSilva                            08:52  8  02:28  7  17:17  9  05:30  9  07:53 12  03:55 12  05:50 13  10:39 12  06:31 11  09:08 13  08:34 13  05:48 13  00:20 13
                                                    01:44    -00:27     12:21     01:37     04:54     01:30     01:44     07:11     01:54     03:17     04:29     03:23     00:05   
  Ideal time:                                       05:59     01:57     04:56     03:51     02:52     02:25     03:26     03:28     03:30     04:38     04:05     02:18     00:13   00:43:38

M18 Course (6): 27 KP 15800 km
  #  Name                       Result   Start       1.( 31)   2.( 36)   3.( 37)   4.( 38)   5.( 39)   6.( 40)   7.( 46)   8.( 41)   9.( 48)  10.( 34)  11.( 33)  12.( 43)  13.( 65)  14.( 44)  15.( 51)  16.( 52)  17.( 53)  18.( 54)  19.( 55)  20.( 56)  21.( 57)  22.( 58)  23.( 59)  24.( 60)  25.( 63)  26.( 64)  27.(100)  Finish
  1. GHIUZAN EDUARD -           02:16:06 10:49:12   06:32 11  10:55  9  16:09  6  22:48  6  31:39  4  39:31  3  46:36  1  52:51  1  60:02  1  64:39  1  68:16  1  74:00  1  78:03  1  81:39  1  89:01  1  92:16  1  95:44  1 101:55  1 104:28  1 106:39  1 112:04  1 119:58  1 123:51  1 126:44  1           133:58  1 135:51  1 136:06  1 02:16:06
       28 Clubul Atletic                            06:32 11  04:23  8  05:14  4  06:39  4  08:51  1  07:52  5  07:05  1  06:15  3  07:11  1  04:37  2  03:37  2  05:44  1  04:03  1  03:36  2  07:22  1  03:15  1  03:28  1  06:11 10  02:33  2  02:11  2  05:25  6  07:54  2  03:53  1  02:53  1                      01:53  1  00:15  3
                                                    00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00                         00:00     00:00   
  2. TUNCU FLORIN -             02:28:46 11:10:12   05:46  6  09:59  5  15:49  5  21:48  5  31:35  3  40:56  4  49:20  2  56:15  2  65:27  2  70:06  2  76:08  2  82:42  2  87:41  2  92:23  2 100:17  2 103:32  2 107:50  2 111:51  2 114:52  2 117:03  2 121:00  2 129:10  2 133:05  2 137:27  2 143:54  1 145:34  2 148:32  2 148:46  2 02:28:46
      102 C.S. Otopeni                              05:46  6  04:13  6  05:50  7  05:59  2  09:47  3  09:21  7  08:24  2  06:55  5  09:12  5  04:39  3  06:02  9  06:34  5  04:59  6  04:42  5  07:54  2  03:15  1  04:18  3  04:01  2  03:01  6  02:11  2  03:57  1  08:10  4  03:55  2  04:22  4  06:27  1  01:40  2  02:58  6  00:14  2
                                                   -00:46    -00:10     00:36    -00:40     00:56     01:29     01:19     00:40     02:01     00:02     02:25     00:50     00:56     01:06     00:32     00:00     00:50    -02:10     00:28     00:00    -01:28     00:16     00:02     01:29                         01:05    -00:01   
  3. GIURGICA MARCEL            02:41:30 11:01:13   06:23  9  09:49  4  14:23  3  21:36  4  39:17  8  46:51  8  57:04  6  66:51  8  75:46  6  80:13  6  83:39  5  90:02  5  94:46  5  99:41  5 108:14  4 111:42  4 115:55  4 120:41  4 123:57  4 126:01  4 131:48  4 139:26  3 144:46  3 148:44  3 155:14  2 157:14  3 161:12  3 161:30  3 02:41:30
        0 ATLETIC ROMAN                             06:23  9  03:26  1  04:34  1  07:13  6  17:41  9  07:34  2  10:13  6  09:47  8  08:55  4  04:27  1  03:26  1  06:23  3  04:44  4  04:55  8  08:33  5  03:28  5  04:13  2  04:46  4  03:16  8  02:04  1  05:47  8  07:38  1  05:20  7  03:58  2  06:30  2  02:00  4  03:58 11  00:18  5
                                                   -00:09    -00:57    -00:40     00:34     08:50    -00:18     03:08     03:32     01:44    -00:10    -00:11     00:39     00:41     01:19     01:11     00:13     00:45    -01:25     00:43    -00:07     00:22    -00:16     01:27     01:05                         02:05     00:03   
  4. LAZAN ADRIAN -             02:43:35 10:37:12   05:08  1  08:56  2  15:35  4  21:26  3  30:22  1  37:20  1  53:50  4  59:47  3  68:16  3  74:17  3  79:22  3  86:02  3  90:41  3  94:55  3 102:50  3 108:38  3 114:15  3 119:15  3 122:44  3 125:31  3 131:09  3 140:04  4 146:43  4 152:41  4 159:27  3 161:14  4 163:20  4 163:35  4 02:43:35
       19 CSS Baia Sprie                            05:08  1  03:48  3  06:39 10  05:51  1  08:56  2  06:58  1  16:30  9  05:57  2  08:29  3  06:01  9  05:05  8  06:40  7  04:39  3  04:14  3  07:55  4  05:48 11  05:37  7  05:00  5  03:29 10  02:47  9  05:38  7  08:55  5  06:39 11  05:58  8  06:46  3  01:47  3  02:06  4  00:15  3
                                                   -01:24    -00:35     01:25    -00:48     00:05    -00:54     09:25    -00:18     01:18     01:24     01:28     00:56     00:36     00:38     00:33     02:33     02:09    -01:11     00:56     00:36     00:13     01:01     02:46     03:05                         00:13     00:00   
  5. DRAGAN SERGIU -            02:53:13 10:31:11   05:09  2  08:43  1  14:06  1  20:25  1  39:31  9  47:29  9  59:49  8  65:43  6  74:02  5  79:04  5  88:16  8  94:42  7  99:01  6 102:30  6 113:19  6 116:59  6 124:05  7 130:18  7 133:03  7 135:17  7 140:02  7 150:37  6 155:54  6 160:28  6 169:16  5 170:51  6 172:54  5 173:13  5 02:53:13
      133 METALUL Plopeni                           05:09  2  03:34  2  05:23  5  06:19  3  19:06 10  07:58  6  12:20  7  05:54  1  08:19  2  05:02  5  09:12 11  06:26  4  04:19  2  03:29  1  10:49  9  03:40  7  07:06 11  06:13 11  02:45  4  02:14  6  04:45  3  10:35  8  05:17  6  04:34  5  08:48  7  01:35  1  02:03  2  00:19  7
                                                   -01:23    -00:49     00:09    -00:20     10:15     00:06     05:15    -00:21     01:08     00:25     05:35     00:42     00:16    -00:07     03:27     00:25     03:38     00:02     00:12     00:03    -00:40     02:41     01:24     01:41                         00:10     00:04   
  6. GEORGESCU COSMIN -         02:54:01 10:34:12   05:59  7  09:59  5  16:35  7  24:35  8  35:13  6  44:41  6  53:20  3  60:47  4  70:49  4  77:43  4  82:06  4  88:55  4  93:49  4  99:39  4 111:04  5 115:05  5 122:00  5 127:50  5 130:28  5 132:40  5 137:48  5 148:57  5 155:07  5 160:05  5 167:45  4 170:31  5 173:33  6 174:01  6 02:54:01
        4 ANEFS Bucuresti                           05:59  7  04:00  4  06:36  9  08:00  8  10:38  8  09:28  9  08:39  4  07:27  6  10:02  8  06:54 10  04:23  5  06:49  8  04:54  5  05:50 11  11:25 10  04:01  9  06:55 10  05:50  9  02:38  3  02:12  4  05:08  5  11:09  9  06:10  9  04:58  7  07:40  5  02:46  7  03:02  7  00:28 11
                                                   -00:33    -00:23     01:22     01:21     01:47     01:36     01:34     01:12     02:51     02:17     00:46     01:05     00:51     02:14     04:03     00:46     03:27    -00:21     00:05     00:01    -00:17     03:15     02:17     02:05                         01:09     00:13   
  7. MICLEA CATALIN -           02:57:44 10:46:11   05:43  5  09:45  3  14:21  2  21:16  2  31:25  2  39:05  2  57:30  7  63:52  5  75:55  7  81:52  7  86:52  6  93:45  6  99:40  7 104:27  7 114:22  7 117:46  7 122:28  6 128:16  6 131:09  6 133:34  6 139:36  6 151:36  7 156:58  7 164:18  7 172:30  6 174:36  7 177:22  7 177:44  7 02:57:44
        5 ANEFS Bucuresti                           05:43  5  04:02  5  04:36  2  06:55  5  10:09  6  07:40  3  18:25 10  06:22  4  12:03 11  05:57  8  05:00  7  06:53  9  05:55 10  04:47  6  09:55  8  03:24  4  04:42  5  05:48  8  02:53  5  02:25  7  06:02  9  12:00 10  05:22  8  07:20 11  08:12  6  02:06  6  02:46  5  00:22  8
                                                   -00:49    -00:21    -00:38     00:16     01:18    -00:12     11:20     00:07     04:52     01:20     01:23     01:09     01:52     01:11     02:33     00:09     01:14    -00:23     00:20     00:14     00:37     04:06     01:29     04:27                         00:53     00:07   
  8. VLAICU DANIEL -            03:06:25 10:43:11   06:25 10  12:00 12  16:54  9  24:20  7  34:17  5  42:00  5  69:57  9  80:30  9  91:06  9  96:26  9 103:13 10 109:49 10 114:52 10 119:27 10 127:21 10 130:36 10 134:56  9 138:55  9 141:58  9 144:10  9 148:10  9 156:17  8 160:49  8 167:34  8 178:55  7 182:08  8 186:00  8 186:25  8 03:06:25
      134 METALUL Plopeni                           06:25 10  05:35 12  04:54  3  07:26  7  09:57  4  07:43  4  27:57 11  10:33 10  10:36  9  05:20  6  06:47 10  06:36  6  05:03  7  04:35  4  07:54  2  03:15  1  04:20  4  03:59  1  03:03  7  02:12  4  04:00  2  08:07  3  04:32  4  06:45 10  11:21  9  03:13  8  03:52  9  00:25 10
                                                   -00:07     01:12    -00:20     00:47     01:06    -00:09     20:52     04:18     03:25     00:43     03:10     00:52     01:00     00:59     00:32     00:00     00:52    -02:12     00:30     00:01    -01:25     00:13     00:39     03:52                         01:59     00:10   
  9. ROSCA RADU -               03:09:19 10:40:14   06:46 12  11:15 10  16:43  8  25:20  9  35:50  7  45:15  7  55:02  5  66:30  7  77:55  8  83:41  8  88:08  7  96:32  8 101:46  8 107:19  8 116:48  8 120:46  8 126:03  8 131:03  8 134:29  8 137:38  8 145:26  8 157:35  9 163:51  9 170:17  9 181:50  8 185:03  9 188:55  9 189:19  9 03:09:19
        7 ANEFS Bucuresti                           06:46 12  04:29 10  05:28  6  08:37  9  10:30  7  09:25  8  09:47  5  11:28 11  11:25 10  05:46  7  04:27  6  08:24 11  05:14  8  05:33 10  09:29  7  03:58  8  05:17  6  05:00  5  03:26  9  03:09 10  07:48 10  12:09 11  06:16 10  06:26  9  11:33 10  03:13  8  03:52  9  00:24  9
                                                    00:14     00:06     00:14     01:58     01:39     01:33     02:42     05:13     04:14     01:09     00:50     02:40     01:11     01:57     02:07     00:43     01:49    -01:11     00:53     00:58     02:23     04:15     02:23     03:33                         01:59     00:09   
 10. BROASCA MARIUS -           03:10:54 11:07:12   06:03  8  11:18 11  17:41 10  41:08 12  51:10 11  63:58 10  72:30 10  82:53 10  92:14 10  97:04 10 100:43  9 106:48  9 112:16  9 117:08  9 125:49  9 129:23  9 135:44 10 139:50 10 142:15 10 146:13 10 157:05 10 166:57 10 172:00 10 176:41 10 184:17  9 188:36 10 190:41 10 190:54 10 03:10:54
       33 Clubul Atletic                            06:03  8  05:15 11  06:23  8  23:27 12  10:02  5  12:48 11  08:32  3  10:23  9  09:21  6  04:50  4  03:39  3  06:05  2  05:28  9  04:52  7  08:41  6  03:34  6  06:21  8  04:06  3  02:25  1  03:58 11  10:52 11  09:52  7  05:03  5  04:41  6  07:36  4  04:19 10  02:05  3  00:13  1
                                                   -00:29     00:52     01:09     16:48     01:11     04:56     01:27     04:08     02:10     00:13     00:02     00:21     01:25     01:16     01:19     00:19     02:53    -02:05    -00:08     01:47     05:27     01:58     01:10     01:48                         00:12    -00:02   
 11. JOITA RAZVAN -             03:29:48 11:04:11   05:38  4  10:00  7  19:22 12  34:50 11  60:29 12  71:29 11  84:09 11  92:17 11 101:55 11 111:40 11 115:28 11 122:50 11 129:02 11 134:07 11 149:28 11 153:42 11 160:07 11 165:15 11 168:57 11 171:39 11 176:43 11 186:21 11 190:35 11 194:49 11 204:17 10 206:19 11 209:30 11 209:48 11 03:29:48
      101 C.S. Otopeni                              05:38  4  04:22  7  09:22 12  15:28 11  25:39 12  11:00 10  12:40  8  08:08  7  09:38  7  09:45 11  03:48  4  07:22 10  06:12 11  05:05  9  15:21 11  04:14 10  06:25  9  05:08  7  03:42 11  02:42  8  05:04  4  09:38  6  04:14  3  04:14  3  09:28  8  02:02  5  03:11  8  00:18  5
                                                   -00:54    -00:01     04:08     08:49     16:48     03:08     05:35     01:53     02:27     05:08     00:11     01:38     02:09     01:29     07:59     00:59     02:57    -01:03     01:09     00:31    -00:21     01:44     00:21     01:21                         01:18     00:03   
     BREZIAN CRISTIAN -         DQ       10:58:12   05:33  3  10:00  7  17:41 10  27:16 10  48:58 10                                                                                                                                                                                                                                       DQ
       59 CS ELECTRO SIST                           05:33  3  04:27  9  07:41 11  09:35 10  21:42 11                                                                                                                                                                                                                                      
                                                   -00:59     00:04     02:27     02:56     12:51                                                                                                                                                                                                                                         
  Ideal time:                                       05:08     03:26     04:34     05:51     08:51     06:58     07:05     05:54     07:11     04:27     03:26     05:44     04:03     03:29     07:22     03:15     03:28     03:59     02:25     02:04     03:57     07:38     03:53     02:53     06:27     01:35     01:53     00:13   02:07:09

M20 Course (5): 31 KP 19600 km
  #  Name                       Result   Start       1.( 31)   2.( 32)   3.( 33)   4.( 34)   5.( 35)   6.( 45)   7.( 40)   8.( 39)   9.( 38)  10.( 37)  11.( 36)  12.( 46)  13.( 41)  14.( 48)  15.( 49)  16.( 50)  17.( 43)  18.( 44)  19.( 51)  20.( 52)  21.( 53)  22.( 54)  23.( 55)  24.( 56)  25.( 57)  26.( 58)  27.( 59)  28.( 62)  29.( 63)  30.( 64)  31.(100)  Finish
  1. PATRAS IONUT -             02:53:51 11:24:11   05:37  5  10:33  3  13:22  3  16:21  3  19:55  3  28:19  2  30:03  3  37:44  2  44:40  2  50:41  1  55:26  1  70:17  3  77:02  3  85:01  3  94:05  3  96:06  3 107:59  3 116:23  3 126:04  2 129:43  2 134:24  2 138:26  2 141:19  2 143:28  2 147:53  2 156:17  2 160:39  2 165:55  1 169:48  1 171:42  1 173:32  1 173:51  1 02:53:51
       29 Clubul Atletic                            05:37  5  04:56  2  02:49  4  02:59  4  03:34  4  08:24  3  01:44  4  07:41  2  06:56  3  06:01  1  04:45  3  14:51  5  06:45  2  07:59  3  09:04  3  02:01  4  11:53  4  08:24  3  09:41  2  03:39  2  04:41  2  04:02  1  02:53  2  02:09  2  04:25  1  08:24  2  04:22  2  05:16  2  03:53  2  01:54  2  01:50  1  00:19  1
                                                    00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
  2. SUCIU SIMION -             02:56:36 11:30:12   04:46  1  09:59  2  12:44  2  15:41  2  18:49  2  28:19  2  29:43  2  36:15  1  45:16  3  53:36  3  57:42  3  67:09  2  73:05  1  79:24  1  86:09  1  87:34  1  97:07  1 103:07  1 110:09  1 112:53  1 117:19  1 127:15  1 129:51  1 131:57  1 136:50  1 145:29  1 153:54  1 166:03  2 172:05  2 174:00  2           176:36  2 02:56:36
       77 CARPATI Miercur                           04:46  1  05:13  3  02:45  2  02:57  3  03:08  1  09:30  6  01:24  1  06:32  1  09:01  6  08:20  5  04:06  1  09:27  2  05:56  1  06:19  1  06:45  1  01:25  1  09:33  1  06:00  1  07:02  1  02:44  1  04:26  1  09:56  3  02:36  1  02:06  1  04:53  3  08:39  3  08:25  3  12:09  3  06:02  3  01:55  3                    
                                                   -00:51     00:17    -00:04    -00:02    -00:26     01:06    -00:20    -01:09     02:05     02:19    -00:39    -05:24    -00:49    -01:40    -02:19    -00:36    -02:20    -02:24    -02:39    -00:55    -00:15     05:54    -00:17    -00:03     00:28     00:15     04:03     06:53     02:09     00:01                       
  3. Dopovecz Mircea -          02:59:22 11:27:12   05:20  3  11:06  5  13:54  5  21:41  6  25:32  6  33:42  6  35:29  6  43:16  4  49:50  4  56:32  4  60:57  4  71:36  4  79:16  4  88:16  4  98:30  4 100:22  4 110:38  4 120:54  4 130:39  3 134:37  3 139:32  3 144:13  3 147:44  3 150:14  3 155:04  3 163:07  3 167:16  3 172:00  3 175:17  3 177:06  3           179:22  3 02:59:22
       89 CSU Brasov                                05:20  3  05:46  5  02:48  3  07:47  6  03:51  5  08:10  2  01:47  6  07:47  3  06:34  2  06:42  4  04:25  2  10:39  3  07:40  3  09:00  4  10:14  4  01:52  3  10:16  2  10:16  4  09:45  3  03:58  3  04:55  3  04:41  2  03:31  3  02:30  3  04:50  2  08:03  1  04:09  1  04:44  1  03:17  1  01:49  1                    
                                                   -00:17     00:50    -00:01     04:48     00:17    -00:14     00:03     00:06    -00:22     00:41    -00:20    -04:12     00:55     01:01     01:10    -00:09    -01:37     01:52     00:04     00:19     00:14     00:39     00:38     00:21     00:25    -00:21    -00:13    -00:32    -00:36    -00:05                       
     DAVID ALEXANDRU -          DQ       11:36:11   05:37  5  12:21  6  15:14  6  17:42  4  21:02  4  29:53  4  31:33  4  54:48  5  63:03  5  69:40  5  75:02  5  85:48  5  95:24  5 105:34  5 118:15  5 120:45  5 139:35  5                                                                                                                                                       DQ
      135 METALUL Plopeni                           05:37  5  06:44  6  02:53  5  02:28  2  03:20  2  08:51  5  01:40  3  23:15  5  08:15  4  06:37  3  05:22  5  10:46  4  09:36  4  10:10  5  12:41  5  02:30  5  18:50  5                                                                                                                                                      
                                                    00:00     01:48     00:04    -00:31    -00:14     00:27    -00:04     15:34     01:19     00:36     00:37    -04:05     02:51     02:11     03:37     00:29     06:57                                                                                                                                                         
     BUNEA FLORIN -             DQ       11:39:11   05:03  2  09:36  1  12:13  1  14:37  1  18:01  1  26:02  1  27:33  1  37:56  3  44:23  1  50:49  2  55:55  2  64:37  1  74:41  2  82:32  2  90:56  2  92:46  2 104:33  2 112:39  2                                                                                                                                             DQ
      104 C.S. Otopeni                              05:03  2  04:33  1  02:37  1  02:24  1  03:24  3  08:01  1  01:31  2  10:23  4  06:27  1  06:26  2  05:06  4  08:42  1  10:04  5  07:51  2  08:24  2  01:50  2  11:47  3  08:06  2                                                                                                                                            
                                                   -00:34    -00:23    -00:12    -00:35    -00:10    -00:23    -00:13     02:42    -00:29     00:25     00:21    -06:09     03:19    -00:08    -00:40    -00:11    -00:06    -00:18                                                                                                                                               
     Jantea Alexandru -         DQ       11:33:12   05:28  4  10:57  4  13:52  4  18:22  5  22:20  5  31:10  5  32:56  5  62:25  6  71:09  6  88:28  6                                                                                                                                                                                                                             DQ
       90 CSU Brasov                                05:28  4  05:29  4  02:55  6  04:30  5  03:58  6  08:50  4  01:46  5  29:29  6  08:44  5  17:19  6                                                                                                                                                                                                                            
                                                   -00:09     00:33     00:06     01:31     00:24     00:26     00:02     21:48     01:48     11:18                                                                                                                                                                                                                               
  Ideal time:                                       04:46     04:33     02:37     02:24     03:08     08:01     01:24     06:32     06:27     06:01     04:06     08:42     05:56     06:19     06:45     01:25     09:33     06:00     07:02     02:44     04:26     04:02     02:36     02:06     04:25     08:03     04:09     04:44     03:17     01:49     01:50     00:19   02:26:11

M21 Course (5): 31 KP 19600 km
  #  Name                       Result   Start       1.( 31)   2.( 32)   3.( 33)   4.( 34)   5.( 35)   6.( 45)   7.( 40)   8.( 39)   9.( 38)  10.( 37)  11.( 36)  12.( 46)  13.( 41)  14.( 48)  15.( 49)  16.( 50)  17.( 43)  18.( 44)  19.( 51)  20.( 52)  21.( 53)  22.( 54)  23.( 55)  24.( 56)  25.( 57)  26.( 58)  27.( 59)  28.( 62)  29.( 63)  30.( 64)  31.(100)  Finish
  1. ZINCA IONUT -              02:04:45 11:06:12   04:14  1  08:09  1  10:18  1  12:29  1  15:16  1  22:01  1  23:08  1  29:16  1  34:55  1  39:58  1  43:29  1  50:26  1  54:57  1  60:54  1  66:54  1  68:14  1  76:19  1  81:03  1  87:11  1  90:08  1  93:35  1  96:45  1  98:39  1 100:14  1 103:10  1 110:57  1 114:33  1 117:37  1 120:01  1 122:46  1 124:29  1 124:45  1 02:04:45
       73 CSU Craiova                               04:14  1  03:55  1  02:09  1  02:11  1  02:47  1  06:45  1  01:07  1  06:08  2  05:39  1  05:03  1  03:31  1  06:57  1  04:31  1  05:57  1  06:00  1  01:20  1  08:05  1  04:44  1  06:08  1  02:57  3  03:27  2  03:10  1  01:54  1  01:35  1  02:56  1  07:47  3  03:36  2  03:04  1  02:24  1  02:45  8  01:43  1  00:16  1
                                                    00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
  2. BOGYA TAMAS -              02:19:17 11:00:12   04:57  2  10:08  3  12:38  3  14:55  2  18:07  3  26:50  3  28:13  3  34:14  3  40:00  2  45:14  2  49:35  2  56:32  2  62:46  2  69:10  2  75:42  2  77:11  2  86:19  2  94:23  2 100:55  2 103:34  2 106:51  2 110:46  2 112:41  2 114:49  2 119:53  2 126:07  2 129:22  2 133:00  2 135:52  2 137:11  2 139:01  2 139:17  2 02:19:17
       50 CS TRANSILVA-Vo                           04:57  2  05:11  4  02:30  3  02:17  2  03:12  3  08:43  4  01:23  2  06:01  1  05:46  2  05:14  2  04:21  4  06:57  1  06:14  4  06:24  2  06:32  2  01:29  3  09:08  2  08:04  4  06:32  2  02:39  1  03:17  1  03:55  2  01:55  2  02:08  3  05:04  6  06:14  1  03:15  1  03:38  2  02:52  2  01:19  1  01:50  2  00:16  1
                                                    00:43     01:16     00:21     00:06     00:25     01:58     00:16    -00:07     00:07     00:11     00:50     00:00     01:43     00:27     00:32     00:09     01:03     03:20     00:24    -00:18    -00:10     00:45     00:01     00:33     02:08    -01:33    -00:21     00:34     00:28    -01:26     00:07     00:00   
  3. HECKO EMIL                 02:29:41 10:54:12   05:04  3  09:31  2  11:57  2  15:00  3  18:06  2  26:18  2  27:42  2  34:13  2  41:21  3  47:08  3  51:05  3  58:51  3  64:53  3  72:07  3  79:06  3  80:30  3  92:17  3 100:27  3 107:03  3 109:55  3 114:00  3 118:10  3 120:23  3 122:07  3 126:00  3 132:34  3 136:47  3 141:02  3 145:22  3 147:31  3           149:41  3 02:29:41
        0 ELEOCTROSISTEM                            05:04  3  04:27  2  02:26  2  03:03  3  03:06  2  08:12  2  01:24  3  06:31  3  07:08  3  05:47  3  03:57  2  07:46  3  06:02  3  07:14  3  06:59  3  01:24  2  11:47  5  08:10  5  06:36  3  02:52  2  04:05  3  04:10  3  02:13  3  01:44  2  03:53  2  06:34  2  04:13  4  04:15  3  04:20  6  02:09  7                    
                                                    00:50     00:32     00:17     00:52     00:19     01:27     00:17     00:23     01:29     00:44     00:26     00:49     01:31     01:17     00:59     00:04     03:42     03:26     00:28    -00:05     00:38     01:00     00:19     00:09     00:57    -01:13     00:37     01:11     01:56    -00:36                       
  4. SZEP ZOLTAN -              03:06:00 11:21:12   05:38  5  10:36  4  13:29  4  16:41  4  20:29  4  31:37  5  33:26  5  44:21  8  54:30  6  62:40  6  66:52  6  76:16  5  82:10  4  89:52  4  99:46  4 102:37  4 114:02  4 125:29  4 133:55  4 137:19  4 142:53  4 148:01  4 151:51  4 154:23  4 159:56  4 169:10  4 173:25  4 178:17  4 181:50  4 183:25  4           186:00  4 03:06:00
       92 CSU Brasov                                05:38  5  04:58  3  02:53  4  03:12  4  03:48  5  11:08  8  01:49  8  10:55  9  10:09  7  08:10  8  04:12  3  09:24  5  05:54  2  07:42  4  09:54  6  02:51 10  11:25  3  11:27  9  08:26  4  03:24  4  05:34  7  05:08  7  03:50  8  02:32  6  05:33  9  09:14  7  04:15  5  04:52  7  03:33  4  01:35  3                    
                                                    01:24     01:03     00:44     01:01     01:01     04:23     00:42     04:47     04:30     03:07     00:41     02:27     01:23     01:45     03:54     01:31     03:20     06:43     02:18     00:27     02:07     01:58     01:56     00:57     02:37     01:27     00:39     01:48     01:09    -01:10                       
  5. POPA CIPRIAN -             03:14:26 11:12:13   05:45  6  12:11  7  15:21  7  18:51  6  23:04  6  33:20  7  34:58  7  43:35  6  52:14  5  58:58  4  65:02  4  75:55  4  84:10  5  93:41  5 104:13  5 106:19  5 119:48  5 129:38  5 141:21  6 145:28  5 151:53  6 156:53  5 161:08  6 163:30  6 168:52  6 178:01  5 182:17  5 186:53  5 190:19  5 191:55  5 194:06  3 194:26  5 03:14:26
       31 Clubul Atletic                            05:45  6  06:26 10  03:10  7  03:30  7  04:13  9  10:16  7  01:38  6  08:37  7  08:39  6  06:44  7  06:04  8  10:53  7  08:15  8  09:31  7  10:32  9  02:06  5  13:29  9  09:50  7  11:43  9  04:07  6  06:25  8  05:00  6  04:15  9  02:22  4  05:22  8  09:09  6  04:16  6  04:36  6  03:26  3  01:36  4  02:11  3  00:20  3
                                                    01:31     02:31     01:01     01:19     01:26     03:31     00:31     02:29     03:00     01:41     02:33     03:56     03:44     03:34     04:32     00:46     05:24     05:06     05:35     01:10     02:58     01:50     02:21     00:47     02:26     01:22     00:40     01:32     01:02    -01:09     00:28     00:04   
  6. CSUCS KLAUS -              03:17:15 11:09:12   06:34 10  12:20  9  15:41  9  19:50  8  24:04  9  35:50 10  38:02 10  47:24  9  59:28 10  65:46  9  71:25  9  88:14  9  95:20  9 106:25  8 116:32  9 118:17  8 129:52  8 138:52  9 148:35  8 152:29  7 157:37  7 162:17  7 165:48  8 168:16  7 172:53  7 181:12  7 185:23  7 189:43  7 193:30  6 194:58  6           197:15  6 03:17:15
       91 CSU Brasov                                06:34 10  05:46  7  03:21 10  04:09 10  04:14 10  11:46  9  02:12  9  09:22  8  12:04  8  06:18  4  05:39  7  16:49  9  07:06  5  11:05  8  10:07  7  01:45  4  11:35  4  09:00  6  09:43  7  03:54  5  05:08  6  04:40  5  03:31  7  02:28  5  04:37  3  08:19  4  04:11  3  04:20  4  03:47  5  01:28  2                    
                                                    02:20     01:51     01:12     01:58     01:27     05:01     01:05     03:14     06:25     01:15     02:08     09:52     02:35     05:08     04:07     00:25     03:30     04:16     03:35     00:57     01:41     01:30     01:37     00:53     01:41     00:32     00:35     01:16     01:23    -01:17                       
  7. PUPAZA ION -               03:19:02 10:33:11   05:23  4  10:38  5  13:32  5  20:05 10  23:53  8  32:07  6  34:30  6  42:43  5  50:29  4  59:53  5  66:47  5  82:22  8  90:11  8  98:49  7 108:17  7 110:56  7 124:12  7 131:51  6 141:13  5 146:43  6 151:34  5 156:55  6 159:58  5 162:54  5 167:53  5 179:22  6 184:16  6 189:15  6 193:56  7 195:54  7           199:02  7 03:19:02
       32 Clubul Atletic                            05:23  4  05:15  5  02:54  5  06:33 11  03:48  5  08:14  3  02:23 10  08:13  6  07:46  4  09:24 10  06:54  9  15:35  8  07:49  7  08:38  5  09:28  5  02:39  9  13:16  8  07:39  2  09:22  5  05:30  8  04:51  4  05:21  8  03:03  5  02:56  8  04:59  4  11:29  8  04:54  7  04:59  8  04:41  8  01:58  6                    
                                                    01:09     01:20     00:45     04:22     01:01     01:29     01:16     02:05     02:07     04:21     03:23     08:38     03:18     02:41     03:28     01:19     05:11     02:55     03:14     02:33     01:24     02:11     01:09     01:21     02:03     03:42     01:18     01:55     02:17    -00:47                       
  8. BOSTAN ADRIAN -            03:24:55 10:39:12   06:28  9  12:47 10  16:00 10  19:58  9  25:01 10  34:10  8  35:46  8  43:50  7  59:17  9  65:35  8  70:32  8  79:34  6  88:51  7 106:48  9 116:08  8 118:18  9 130:06  9 137:59  8 147:28  7 153:10  8 158:07  8 162:24  8 165:23  7 169:10  8 174:17  8 183:18  8 189:52  8 194:16  8 198:39  8                     204:55  8 03:24:55
       30 Clubul Atletic                            06:28  9  06:19  9  03:13  8  03:58  9  05:03 11  09:09  6  01:36  5  08:04  5  15:27  9  06:18  4  04:57  6  09:02  4  09:17 10  17:57 10  09:20  4  02:10  6  11:48  6  07:53  3  09:29  6  05:42  9  04:57  5  04:17  4  02:59  4  03:47  9  05:07  7  09:01  5  06:34  9  04:24  5  04:23  7                              
                                                    02:14     02:24     01:04     01:47     02:16     02:24     00:29     01:56     09:48     01:15     01:26     02:05     04:46     12:00     03:20     00:50     03:43     03:09     03:21     02:45     01:30     01:07     01:05     02:12     02:11     01:14     02:58     01:20     01:59                                 
  9. MAIORESCU MIRCEA -         03:56:26 10:51:11   06:20  8  12:12  8  15:32  8  19:21  7  23:27  7  35:46  9  37:17  9  48:22 10  56:44  7  65:52 10  73:27 10  94:35 10 103:23 10 114:58 10 127:08 10 129:18 10 144:41 10 155:46 10 166:32  9 171:33  9 181:58  9 188:57  9 192:17  9 195:08  9 200:11  9 211:59  9 218:05  9 225:19  9 231:31  9 233:28  8 236:04  4 236:26  9 03:56:26
       83 MENTOR SILVA Bu                           06:20  8  05:52  8  03:20  9  03:49  8  04:06  8  12:19 11  01:31  4  11:05 10  08:22  5  09:08  9  07:35 10  21:08 10  08:48  9  11:35  9  12:10 10  02:10  6  15:23 10  11:05  8  10:46  8  05:01  7  10:25  9  06:59  9  03:20  6  02:51  7  05:03  5  11:48  9  06:06  8  07:14  9  06:12  9  01:57  5  02:36  4  00:22  4
                                                    02:06     01:57     01:11     01:38     01:19     05:34     00:24     04:57     02:43     04:05     04:04     14:11     04:17     05:38     06:10     00:50     07:18     06:21     04:38     02:04     06:58     03:49     01:26     01:16     02:07     04:01     02:30     04:10     03:48    -00:48     00:53     00:06   
 10. BARBU GABRIEL              04:05:00 10:30:00                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  04:05:00
        0 CS OTOPENI                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  
     NEGOITA IULIAN -           DQ       11:03:11   05:59  7  11:34  6  14:37  6  17:55  5  21:35  5  30:25  4  32:07  4  39:39  4  58:26  8  64:51  7  69:45  7  79:38  7  87:09  6  95:58  6 106:11  6 108:41  6 121:52  6 134:03  7                                                                                                                                             DQ
       13 ANEFS Bucuresti                           05:59  7  05:35  6  03:03  6  03:18  5  03:40  4  08:50  5  01:42  7  07:32  4  18:47 10  06:25  6  04:54  5  09:53  6  07:31  6  08:49  6  10:13  8  02:30  8  13:11  7  12:11 10                                                                                                                                            
                                                    01:45     01:40     00:54     01:07     00:53     02:05     00:35     01:24     13:08     01:22     01:23     02:56     03:00     02:52     04:13     01:10     05:06     07:27                                                                                                                                               
     DUMITRESCU VICENTIU -      DQ       10:45:06   15:09 11  21:47 11  25:58 11  29:22 11  33:16 11  45:05 11  47:37 11  60:12 11                                                                                                                                                                                                                                                 DQ
      129 CSU Brasov                                15:09 11  06:38 11  04:11 11  03:24  6  03:54  7  11:49 10  02:32 11  12:35 11                                                                                                                                                                                                                                                
                                                    10:55     02:43     02:02     01:13     01:07     05:04     01:25     06:27                                                                                                                                                                                                                                                   
  Ideal time:                                       04:14     03:55     02:09     02:11     02:47     06:45     01:07     06:01     05:39     05:03     03:31     06:57     04:31     05:57     06:00     01:20     08:05     04:44     06:08     02:39     03:17     03:10     01:54     01:35     02:56     06:14     03:15     03:04     02:24     01:19     01:43     00:16   02:00:50

M35 Course (6): 27 KP 15800 km
  #  Name                       Result   Start       1.( 31)   2.( 36)   3.( 37)   4.( 38)   5.( 39)   6.( 40)   7.( 46)   8.( 41)   9.( 48)  10.( 34)  11.( 33)  12.( 43)  13.( 65)  14.( 44)  15.( 51)  16.( 52)  17.( 53)  18.( 54)  19.( 55)  20.( 56)  21.( 57)  22.( 58)  23.( 59)  24.( 60)  25.( 63)  26.( 64)  27.(100)  Finish
  1. Stupu Petre -              02:10:42 11:13:11   05:33  1  10:05  1  14:46  1  21:18  1  28:49  1  37:04  1  43:52  1  49:50  1  57:15  1  61:06  1  64:44  1  71:11  1  75:17  1  79:22  1  87:18  1  90:41  1  94:56  1  98:56  1 101:17  1 103:11  1 107:15  1 114:57  1 118:48  1 121:57  1 127:13  1 128:38  1 130:26  1 130:42  1 02:10:42
       93 CSU Brasov                                05:33  1  04:32  1  04:41  1  06:32  1  07:31  1  08:15  1  06:48  1  05:58  1  07:25  1  03:51  1  03:38  1  06:27  1  04:06  1  04:05  1  07:56  1  03:23  1  04:15  1  04:00  1  02:21  1  01:54  1  04:04  1  07:42  1  03:51  1  03:09  1  05:16  1  01:25  1  01:48  1  00:16  1
                                                    00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
     BINGA MIHAI -              DQ       11:19:13   07:30  2  12:21  2  17:59  2  26:30  2  50:23  2                                                                                                                                                                                                                                       DQ
       84 MENTOR SILVA Bu                           07:30  2  04:51  2  05:38  2  08:31  2  23:53  2                                                                                                                                                                                                                                      
                                                    01:57     00:19     00:57     01:59     16:22                                                                                                                                                                                                                                         
  Ideal time:                                       05:33     04:32     04:41     06:32     07:31     08:15     06:48     05:58     07:25     03:51     03:38     06:27     04:06     04:05     07:56     03:23     04:15     04:00     02:21     01:54     04:04     07:42     03:51     03:09     05:16     01:25     01:48     00:16   02:10:42

M40 Course (7): 21 KP 12500 km
  #  Name                       Result   Start       1.( 42)   2.( 36)   3.( 37)   4.( 40)   5.( 45)   6.( 46)   7.( 34)   8.( 33)   9.( 32)  10.( 43)  11.( 44)  12.( 51)  13.( 52)  14.( 55)  15.( 56)  16.( 57)  17.( 58)  18.( 60)  19.( 62)  20.( 63)  21.(100)  Finish
  1. CURCA MARIUS -             01:59:23 10:57:15   06:39  1  08:49  1  13:44  1  22:51  1  25:21  1  31:38  1  39:43  1  43:45  1  46:44  1  51:22  1  58:43  1  68:25  1  72:19  1  84:09  1  87:27  1  93:23  1 103:28  1 109:44  1 112:24  1 116:40  1 119:06  1 119:23  1 01:59:23
       94 CSU Brasov                                06:39  1  02:10  1  04:55  1  09:07  3  02:30  1  06:17  1  08:05  1  04:02  1  02:59  1  04:38  1  07:21  1  09:42  1  03:54  1  11:50  3  03:18  2  05:56  1  10:05  1  06:16  1  02:40  2  04:16  1  02:26  1  00:17  1
                                                    00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
  2. TICLEANU MIRCEA -          02:13:47 11:00:14   08:40  2  11:15  2  17:36  2  24:58  2  27:54  2  36:08  2  48:07  3  52:59  3  56:44  3  62:02  3  70:46  2  80:37  2  85:28  2  95:24  2  98:19  2 104:50  2 116:03  2 123:01  2 125:25  2 130:30  2 133:26  2 133:47  2 02:13:47
      110 C.S. Otopeni                              08:40  2  02:35  3  06:21  2  07:22  2  02:56  2  08:14  3  11:59  3  04:52  2  03:45  2  05:18  3  08:44  2  09:51  2  04:51  3  09:56  1  02:55  1  06:31  2  11:13  2  06:58  2  02:24  1  05:05  3  02:56  2  00:21  2
                                                    02:01     00:25     01:26    -01:45     00:26     01:57     03:54     00:50     00:46     00:40     01:23     00:09     00:57    -01:54    -00:23     00:35     01:08     00:42    -00:16     00:49     00:30     00:04   
  3. MICLEA VIOREL -            02:26:57 10:54:14   08:54  3  11:19  3  18:21  3  25:30  3  29:03  3  36:42  3  47:40  2  52:45  2  56:37  2  61:35  2  71:34  3  82:16  3  86:55  3  97:11  3 103:30  3 111:23  3 123:16  3 134:26  3 138:04  3 143:02  3 146:34  3 146:57  3 02:26:57
        8 ANEFS Bucuresti                           08:54  3  02:25  2  07:02  3  07:09  1  03:33  3  07:39  2  10:58  2  05:05  3  03:52  3  04:58  2  09:59  3  10:42  3  04:39  2  10:16  2  06:19  3  07:53  3  11:53  3  11:10  3  03:38  3  04:58  2  03:32  3  00:23  3
                                                    02:15     00:15     02:07    -01:58     01:03     01:22     02:53     01:03     00:53     00:20     02:38     01:00     00:45    -01:34     03:01     01:57     01:48     04:54     00:58     00:42     01:06     00:06   
  Ideal time:                                       06:39     02:10     04:55     07:09     02:30     06:17     08:05     04:02     02:59     04:38     07:21     09:42     03:54     09:56     02:55     05:56     10:05     06:16     02:24     04:16     02:26     00:17   01:54:52

M45 Course (8): 19 KP 11200 km
  #  Name                       Result   Start       1.( 36)   2.( 40)   3.( 45)   4.( 46)   5.( 35)   6.( 34)   7.( 33)   8.( 43)   9.( 65)  10.( 44)  11.( 51)  12.( 52)  13.( 56)  14.( 57)  15.( 58)  16.( 59)  17.( 60)  18.( 62)  19.(100)  Finish
  1. Dinu Gheorghe -            01:44:49 10:32:14   09:45  2  17:18  2  20:35  3  27:59  3  34:45  2  38:34  2  41:58  2  48:24  2  53:45  2  58:20  2  66:03  2  69:30  1  74:14  1  82:33  2  91:33  2  95:36  2  99:16  2 101:31  1 104:32  1 104:49  1 01:44:49
       95 CSU Brasov                                09:45  2  07:33  2  03:17  3  07:24  3  06:46  1  03:49  1  03:24  1  06:26  1  05:21  2  04:35  2  07:43  1  03:27  1  04:44  2  08:19  3  09:00  1  04:03  1  03:40  1  02:15  1  03:01  1  00:17  1
                                                    00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
  2. TOKES ARPAD -              01:45:51 10:41:14   08:24  1  15:25  1  17:10  1  23:34  1  30:21  1  36:55  1  40:41  1  47:36  1  51:55  1  56:24  1  65:52  1  70:08  2  74:46  2  79:59  1  90:25  1  95:14  1  99:04  1 102:31  2 105:33  2 105:51  2 01:45:51
       51 C.S. TranSilva                            08:24  1  07:01  1  01:45  1  06:24  1  06:47  2  06:34  3  03:46  2  06:55  2  04:19  1  04:29  1  09:28  2  04:16  3  04:38  1  05:13  2  10:26  2  04:49  2  03:50  2  03:27  2  03:02  2  00:18  2
                                                   -01:21    -00:32    -01:32    -01:00     00:01     02:45     00:22     00:29    -01:02    -00:06     01:45     00:49    -00:06    -03:06     01:26     00:46     00:10     01:12     00:01     00:01   
  3. BOTOS SORIN -              02:09:40 10:38:14   09:50  3  17:49  3  19:41  2  26:48  2  36:44  3  42:17  3  46:44  3  55:20  3  63:18  3  68:55  3  79:34  3  83:05  3  90:15  3  95:20  3 107:22  3 113:13  3 118:34  3 124:39  3 129:09  3 129:40  3 02:09:40
      127 CSU Tg. Mures                             09:50  3  07:59  3  01:52  2  07:07  2  09:56  3  05:33  2  04:27  3  08:36  3  07:58  3  05:37  3  10:39  3  03:31  2  07:10  3  05:05  1  12:02  3  05:51  3  05:21  3  06:05  3  04:30  3  00:31  3
                                                    00:05     00:26    -01:25    -00:17     03:10     01:44     01:03     02:10     02:37     01:02     02:56     00:04     02:26    -03:14     03:02     01:48     01:41     03:50     01:29     00:14   
  Ideal time:                                       08:24     07:01     01:45     06:24     06:46     03:49     03:24     06:26     04:19     04:29     07:43     03:27     04:38     05:05     09:00     04:03     03:40     02:15     03:01     00:17   01:35:56

M50 Course (8): 19 KP 11200 km
  #  Name                       Result   Start       1.( 36)   2.( 40)   3.( 45)   4.( 46)   5.( 35)   6.( 34)   7.( 33)   8.( 43)   9.( 65)  10.( 44)  11.( 51)  12.( 52)  13.( 56)  14.( 57)  15.( 58)  16.( 59)  17.( 60)  18.( 62)  19.(100)  Finish
  1. URDEA GHEORGHE -           01:54:29 10:47:12   09:05  1  17:14  1  19:23  1  26:12  1  34:37  1  39:57  1  44:02  1  51:16  1  56:33  1  60:58  1  70:53  1  74:45  1  80:39  1  89:21  1  99:33  1 104:19  1 107:53  1 110:38  1 114:10  1 114:29  1 01:54:29
      145 VIROMET Victori                           09:05  1  08:09  1  02:09  1  06:49  1  08:25  1  05:20  1  04:05  2  07:14  1  05:17  2  04:25  1  09:55  1  03:52  1  05:54  1  08:42  2  10:12  1  04:46  2  03:34  1  02:45  1  03:32  2  00:19  2
                                                    00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
  2. DUMITRU TRAIAN -           01:59:27 10:44:13   09:33  2  17:50  2  20:39  2  28:54  2  37:44  2  43:07  2  47:09  2  54:30  2  59:36  2  65:05  2  75:21  2  79:35  2  86:18  2  91:36  2 103:18  2 107:43  2 112:47  2 115:41  2 119:10  2 119:27  2 01:59:27
      105 C.S. Otopeni                              09:33  2  08:17  2  02:49  2  08:15  2  08:50  2  05:23  2  04:02  1  07:21  2  05:06  1  05:29  2  10:16  2  04:14  2  06:43  2  05:18  1  11:42  2  04:25  1  05:04  2  02:54  2  03:29  1  00:17  1
                                                    00:28     00:08     00:40     01:26     00:25     00:03    -00:03     00:07    -00:11     01:04     00:21     00:22     00:49    -03:24     01:30    -00:21     01:30     00:09    -00:03    -00:02   
  Ideal time:                                       09:05     08:09     02:09     06:49     08:25     05:20     04:02     07:14     05:06     04:25     09:55     03:52     05:54     05:18     10:12     04:25     03:34     02:45     03:29     00:17   01:50:25

M55 Course (9): 15 KP 9100 km
  #  Name                       Result   Start       1.( 42)   2.( 36)   3.( 40)   4.( 46)   5.( 34)   6.( 32)   7.( 43)   8.( 65)   9.( 58)  10.( 59)  11.( 60)  12.( 62)  13.( 63)  14.( 64)  15.(100)  Finish
  1. MAIORESCU GABI -           01:23:46 10:46:13   07:51  1  10:28  1  19:16  1  27:33  1  38:58  1  44:44  1  49:21  1  57:05  1  63:08  1  67:38  1  71:30  1  74:18  1  79:02  1  81:02  1  83:27  1  83:46  1 01:23:46
       85 MENTOR SILVA Bu                           07:51  1  02:37  1  08:48  2  08:17  1  11:25  1  05:46  1  04:37  1  07:44  4  06:03  1  04:30  1  03:52  1  02:48  1  04:44  3  02:00  2  02:25  2  00:19  1
                                                    00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
  2. CRACIUNESCU GHEORGHE -     01:54:13 10:52:13   10:39  5  13:25  4  22:06  3  41:21  2  59:38  3  65:27  2  70:15  2  77:06  2  83:55  2  89:21  2  95:39  2 105:49  3 109:32  2 111:26  2 113:48  2 114:13  2 01:54:13
      140 VOINTA Sinaia                             10:39  5  02:46  2  08:41  1  19:15  4  18:17  3  05:49  2  04:48  3  06:51  3  06:49  2  05:26  2  06:18  5  10:10  6  03:43  1  01:54  1  02:22  1  00:25  4
                                                    02:48     00:09    -00:07     10:58     06:52     00:03     00:11    -00:53     00:46     00:56     02:26     07:22    -01:01    -00:06    -00:03     00:06   
  3. GALATEANU LUCIAN -         01:57:06 10:49:15   08:52  2  11:39  2  21:16  2  44:01  3  62:32  4  70:02  3  74:39  3  80:59  3  90:04  3  96:24  3 101:18  3 104:39  2 112:09  3 114:17  3 116:44  3 117:06  3 01:57:06
        9 ANEFS Bucuresti                           08:52  2  02:47  3  09:37  3  22:45  6  18:31  5  07:30  3  04:37  1  06:20  1  09:05  5  06:20  3  04:54  4  03:21  3  07:30  5  02:08  3  02:27  3  00:22  2
                                                    01:01     00:10     00:49     14:28     07:06     01:44     00:00    -01:24     03:02     01:50     01:02     00:33     02:46     00:08     00:02     00:03   
  4. ANDREESCU ION              02:03:17 10:58:06   10:13  3  13:06  3  27:25  5  45:44  5  59:11  2  77:01  4  81:58  4  88:22  4  96:12  4 104:15  4 108:49  4 111:46  4 117:38  4 119:53  4 122:52  4 123:17  4 02:03:17
        0 DACIA BUCURESTI                           10:13  3  02:53  4  14:19  5  18:19  3  13:27  2  17:50  6  04:57  4  06:24  2  07:50  4  08:03  6  04:34  2  02:57  2  05:52  4  02:15  5  02:59  5  00:25  4
                                                    02:22     00:16     05:31     10:02     02:02     12:04     00:20    -01:20     01:47     03:33     00:42     00:09     01:08     00:15     00:34     00:06   
  5. OLTEANU EMIL -             02:06:35 10:40:12   10:20  4  13:40  5  23:40  4  44:44  4  72:02  6  80:29  5  86:35  5  94:27  5 101:18  5 108:02  5 112:53  5 116:56  5 121:19  5 123:29  5 126:13  5 126:35  5 02:06:35
      144 SANATATEA Ploie                           10:20  4  03:20  5  10:00  4  21:04  5  27:18  6  08:27  4  06:06  5  07:52  5  06:51  3  06:44  4  04:51  3  04:03  4  04:23  2  02:10  4  02:44  4  00:22  2
                                                    02:29     00:43     01:12     12:47     15:53     02:41     01:29     00:08     00:48     02:14     00:59     01:15    -00:21     00:10     00:19     00:03   
  6. ENYEDI ANDREI -            02:26:30 10:43:13   15:14  6  20:11  6  35:14  6  52:50  6  71:09  5  82:36  6  92:02  6 100:31  6 110:47  6 118:43  6 126:00  6 130:39  6 138:19  6 141:28  6 145:55  6 146:30  6 02:26:30
       52 C.S. TranSilva                            15:14  6  04:57  6  15:03  6  17:36  2  18:19  4  11:27  5  09:26  6  08:29  6  10:16  6  07:56  5  07:17  6  04:39  5  07:40  6  03:09  6  04:27  6  00:35  6
                                                    07:23     02:20     06:15     09:19     06:54     05:41     04:49     00:45     04:13     03:26     03:25     01:51     02:56     01:09     02:02     00:16   
  Ideal time:                                       07:51     02:37     08:41     08:17     11:25     05:46     04:37     06:20     06:03     04:30     03:52     02:48     03:43     01:54     02:22     00:19   01:21:05

M60 Course (11): 12 KP 7200 km
  #  Name                       Result   Start       1.( 42)   2.( 36)   3.( 35)   4.( 34)   5.( 33)   6.( 32)   7.( 43)   8.( 65)   9.( 58)  10.( 59)  11.( 62)  12.(100)  Finish
  1. SPATARU PAUL -             01:27:03 10:30:13   09:45  2  12:56  1  34:42  4  40:05  3  44:23  2  47:59  2  53:36  1  58:57  1  65:06  1  73:08  1  81:09  1  86:42  1  87:03  1 01:27:03
       45 C.S. Otopeni                              09:45  2  03:11  1  21:46  4  05:23  2  04:18  1  03:36  1  05:37  2  05:21  1  06:09  1  08:02  3  08:01  2  05:33  3  00:21  1
                                                    00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
  2. POPESCU STELIAN -          01:33:16 10:45:14   13:36  4  18:04  4  26:17  1  33:52  1  40:55  1  46:13  1  53:54  2  61:27  2  70:08  2  76:41  2  87:08  2  92:54  2  93:16  2 01:33:16
       43 MENTOR SILVA Bu                           13:36  4  04:28  3  08:13  1  07:35  3  07:03  4  05:18  3  07:41  4  07:33  2  08:41  3  06:33  1  10:27  4  05:46  4  00:22  2
                                                    03:51     01:17    -13:33     02:12     02:45     01:42     02:04     02:12     02:32    -01:29     02:26     00:13     00:01   
  3. BARBU ION -                01:39:05 10:48:14   09:02  1  14:09  2  40:21  5  45:25  5  51:30  5  55:53  4  60:38  4  71:23  4  80:33  4  87:54  4  95:36  3  98:42  3  99:05  3 01:39:05
      106 C.S. Otopeni                              09:02  1  05:07  4  26:12  5  05:04  1  06:05  2  04:23  2  04:45  1  10:45  5  09:10  4  07:21  2  07:42  1  03:06  1  00:23  3
                                                   -00:43     01:56     04:26    -00:19     01:47     00:47    -00:52     05:24     03:01    -00:41    -00:19    -02:27     00:02   
  4. SAARELA TAPIO -            01:41:18 10:36:13   11:21  3  15:25  3  31:08  2  38:57  2  45:45  3  51:05  3  57:01  3  67:26  3  74:43  3  86:00  3  95:38  4 100:50  4 101:18  4 01:41:18
      108 C.S. Otopeni                              11:21  3  04:04  2  15:43  3  07:49  4  06:48  3  05:20  4  05:56  3  10:25  4  07:17  2  11:17  5  09:38  3  05:12  2  00:28  4
                                                    01:36     00:53    -06:03     02:26     02:30     01:44     00:19     05:04     01:08     03:15     01:37    -00:21     00:07   
  5. ROSCA DUMITRU -            02:01:06 10:39:14   15:34  5  23:41  5  33:28  3  42:44  4  50:55  4  57:18  5  65:59  5  74:27  5  93:06  5 102:46  5 113:38  5 120:38  5 121:06  5 02:01:06
       10 ANEFS Bucuresti                           15:34  5  08:07  5  09:47  2  09:16  5  08:11  5  06:23  5  08:41  5  08:28  3  18:39  5  09:40  4  10:52  5  07:00  5  00:28  4
                                                    05:49     04:56    -11:59     03:53     03:53     02:47     03:04     03:07     12:30     01:38     02:51     01:27     00:07   
  Ideal time:                                       09:02     03:11     08:13     05:04     04:18     03:36     04:45     05:21     06:09     06:33     07:42     03:06     00:21   01:07:21

M65 Course (10): 13 KP 6800 km
  #  Name                       Result   Start       1.( 31)   2.( 42)   3.( 36)   4.( 35)   5.( 32)   6.( 43)   7.( 58)   8.( 59)   9.( 60)  10.( 62)  11.( 63)  12.( 64)  13.(100)  Finish
  1. MILU MIHAI -               02:43:10 11:14:14   29:38  1  36:57  1  40:44  1  76:31  1  86:55  1  93:23  1 136:34  1           147:10  1 150:52  1 158:25  1           162:40  1 163:10  1 02:43:10
      159 CSO Valea Praho                           29:38  1  07:19  1  03:47  1  35:47  1  10:24  1  06:28  1  43:11  1                      03:42  1  07:33  1                      00:30  1
                                                    00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00                         00:00     00:00                         00:00   

M70 Course (10): 13 KP 6800 km
  #  Name                       Result   Start       1.( 31)   2.( 42)   3.( 36)   4.( 35)   5.( 32)   6.( 43)   7.( 58)   8.( 59)   9.( 60)  10.( 62)  11.( 63)  12.( 64)  13.(100)  Finish
  1. RUSSU RADU -               01:18:40 11:11:13   09:45  2  13:54  2  17:07  1  24:41  1  41:04  2  46:33  2  53:17  1  59:07  1  63:45  1  67:32  1  72:28  1  74:58  1  78:20  1  78:40  1 01:18:40
      141 CSO Valea Praho                           09:45  2  04:09  1  03:13  1  07:34  1  16:23  3  05:29  1  06:44  1  05:50  1  04:38  1  03:47  1  04:56  2  02:30  1  03:22  1  00:20  1
                                                    00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
  2. ANGHELUTA CONSTANTIN -     01:21:57 11:08:12   09:15  1  13:27  1  20:22  2  28:32  2  37:58  1  44:23  1  55:25  2  61:22  2  66:42  2  70:41  2  75:33  2  78:05  2  81:30  2  81:57  2 01:21:57
      109 C.S. Otopeni                              09:15  1  04:12  2  06:55  3  08:10  2  09:26  1  06:25  2  11:02  2  05:57  2  05:20  2  03:59  2  04:52  1  02:32  2  03:25  2  00:27  2
                                                   -00:30     00:03     03:42     00:36    -06:57     00:56     04:18     00:07     00:42     00:12    -00:04     00:02     00:03     00:07   
  3. TANASE NICOLAE -           01:42:36 11:05:14   11:28  3  16:58  3  21:39  3  30:59  3  42:45  3  49:35  3  64:17  3  71:55  3  83:43  3  88:14  3  94:57  3  98:09  3 102:01  3 102:36  3 01:42:36
      142 CSO Valea Praho                           11:28  3  05:30  3  04:41  2  09:20  3  11:46  2  06:50  3  14:42  3  07:38  3  11:48  3  04:31  3  06:43  3  03:12  3  03:52  3  00:35  3
                                                    01:43     01:21     01:28     01:46    -04:37     01:21     07:58     01:48     07:10     00:44     01:47     00:42     00:30     00:15   
  Ideal time:                                       09:15     04:09     03:13     07:34     09:26     05:29     06:44     05:50     04:38     03:47     04:52     02:30     03:22     00:20   01:11:09

O-F Course (3): 7 KP 2820 km
  #  Name                       Result   Start       1.( 71)   2.( 74)   3.( 73)   4.( 72)   5.( 79)   6.( 80)   7.(100)  Finish
  1. NEACSU ANDREEA -           00:50:00 11:45:12   04:28  1  13:19  1  25:31  2  30:07  2  38:14  1  47:11  1  49:37  1  50:00  1 00:50:00
     3152 C.S. Otopeni                              04:28  1  08:51  2  12:12  4  04:36  2  08:07  1  08:57  1  02:26  1  00:23  2
                                                    00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
  2. Tenea Codruta -            01:06:14 11:53:12   05:22  2  23:04  4  29:02  3  32:40  3  41:17  2  53:58  2  65:53  2  66:14  2 01:06:14
     3118 ATS Babarunca                             05:22  2  17:42  4  05:58  1  03:38  1  08:37  2  12:41  2  11:55  4  00:21  1
                                                    00:54     08:51    -06:14    -00:58     00:30     03:44     09:29    -00:02   
  3. TROMBITAS CSILLA -         01:17:59 11:41:14   08:11  4  22:49  3  30:34  4  43:07  4  56:38  3  71:15  3  76:40  3  77:59  3 01:17:59
     3128 CSU Tg. Mures                             08:11  4  14:38  3  07:45  3  12:33  4  13:31  3  14:37  3  05:25  3  01:19  4
                                                    03:43     05:47    -04:27     07:57     05:24     05:40     02:59     00:56   
  4. PROCA ADRIANA -            01:45:29 11:49:13   06:28  3  13:56  2  21:38  1  27:04  1  73:20  4  99:59  4 104:54  4 105:29  4 01:45:29
     3117 ATS Babarunca                             06:28  3  07:28  1  07:42  2  05:26  3  46:16  4  26:39  4  04:55  2  00:35  3
                                                    02:00    -01:23    -04:30     00:50     38:09     17:42     02:29     00:12   
     MARTINAS                   DQ       12:10:12                                                                                  DQ
        0 VIROMET                                                                                                                 
                                                                                                                                  
     BAETU -                    DQ       12:08:10                                                                                  DQ
     3340 VIROMET Victori                                                                                                         
                                                                                                                                  
  Ideal time:                                       04:28     07:28     05:58     03:38     08:07     08:57     02:26     00:21   00:41:23

O-M Course (3): 7 KP 2820 km
  #  Name                       Result   Start       1.( 71)   2.( 74)   3.( 73)   4.( 72)   5.( 79)   6.( 80)   7.(100)  Finish
  1. PENCU MIHAI -              00:47:50 11:47:15   03:05  1  11:12  2  24:29  2  28:18  2  36:08  2  45:20  1  47:29  1  47:50  1 00:47:50
        6 ANEFS Bucuresti                           03:05  1  08:07  2  13:17  5  03:49  1  07:50  3  09:12  1  02:09  1  00:21  1
                                                    00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
  2. DIMA MIRCEA -              00:50:17 11:59:06   04:33  3  11:03  1  20:01  1  25:21  1  30:30  1  47:41  2  49:51  2  50:17  2 00:50:17
     3149 VIROMET Victori                           04:33  3  06:30  1  08:58  3  05:20  6  05:09  1  17:11  4  02:10  2  00:26  3
                                                    01:28    -01:37    -04:19     01:31    -02:41     07:59     00:01     00:05   
  3. DUMITRU CORNELIU -         00:56:40 11:55:10   10:00  7  20:25  6  25:51  4  31:02  4  39:46  4  51:58  3  55:29  3  56:40  3 00:56:40
     3126 DACIA Bucuresti                           10:00  7  10:25  4  05:26  1  05:11  5  08:44  4  12:12  2  03:31  3  01:11  6
                                                    06:55     02:18    -07:51     01:22     00:54     03:00     01:22     00:50   
  4. EMANOIL CRISTIAN -         00:57:47 12:03:15   03:19  2  11:34  3  35:18  6  40:11  6  46:47  5                               00:57:47
     3150 VIROMET Victori                           03:19  2  08:15  3  23:44  7  04:53  3  06:36  2                              
                                                    00:14     00:08     10:27     01:04    -01:14                                 
  5. PRICOPE HORIA -            01:00:52 11:57:12   06:43  6  18:28  5  25:47  3  29:57  3  39:04  3  55:12  4  60:25  4  60:52  4 01:00:52
     2212 ANEFS Bucuresti                           06:43  6  11:45  6  07:19  2  04:10  2  09:07  5  16:08  3  05:13  5  00:27  5
                                                    03:38     03:38    -05:58     00:21     01:17     06:56     03:04     00:06   
  6. SCARLAT TIBERIU            01:09:24 12:05:14   04:45  4  16:25  4  33:08  5  38:14  5  47:48  6  65:24  5  68:58  5  69:24  5 01:09:24
        0 PLOIESTI                                  04:45  4  11:40  5  16:43  6  05:06  4  09:34  6  17:36  5  03:34  4  00:26  3
                                                    01:40     03:33     03:26     01:17     01:44     08:24     01:25     00:05   
  7. PRAHOVEANU ANDREI -        01:51:37 12:01:12   05:32  5  24:53  7  37:17  7  44:58  7  55:21  7  87:49  6 111:13  6 111:37  6 01:51:37
     3138 SANATATEA Ploie                           05:32  5  19:21  7  12:24  4  07:41  7  10:23  7  32:28  6  23:24  6  00:24  2
                                                    02:27     11:14    -00:53     03:52     02:33     23:16     21:15     00:03   
  Ideal time:                                       03:05     06:30     05:26     03:49     05:09     09:12     02:09     00:21   00:35:41

OTF Course (2): 8 KP 4040 km
  #  Name                       Result   Start       1.( 73)   2.( 74)   3.( 75)   4.( 71)   5.( 79)   6.( 78)   7.( 80)   8.(100)  Finish
  1. NENCIU LIANA               00:40:38 12:04:11   07:59  1  11:35  1  16:59  1  24:40  1  29:22  1  36:00  1  37:28  1  40:20  1  40:38  1 00:40:38
        0 CS OTOPENI                                07:59  1  03:36  4  05:24  3  07:41  1  04:42  5  06:38  1  01:28  1  02:52  3  00:18  1
                                                    00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
  2. PETRISOR SABINA -          00:42:25 11:55:12   09:29  2  12:58  2  18:16  2  27:14  2  31:08  2  38:21  2  40:03  2  42:05  2  42:25  2 00:42:25
     1113 C.S. Otopeni                              09:29  2  03:29  1  05:18  1  08:58  3  03:54  3  07:13  3  01:42  3  02:02  1  00:20  2
                                                    01:30    -00:07    -00:06     01:17    -00:48     00:35     00:14    -00:50     00:02   
  3. TUNCU MARIA -              00:43:45 12:01:12   09:35  4  13:10  4  18:37  4  27:55  3  32:18  4  38:56  3  40:25  3  43:25  3  43:45  3 00:43:45
     3153 C.S. Otopeni                              09:35  4  03:35  3  05:27  4  09:18  4  04:23  4  06:38  1  01:29  2  03:00  4  00:20  2
                                                    01:36    -00:01     00:03     01:37    -00:19     00:00     00:01     00:08     00:02   
  4. Dopovecz Diana -           00:44:48 11:58:12   09:31  3  13:01  3  18:21  3  28:59  4  31:45  3  39:02  4  41:48  4  44:28  4  44:48  4 00:44:48
     3120 ATS Babarunca                             09:31  3  03:30  2  05:20  2  10:38  5  02:46  1  07:17  4  02:46  5  02:40  2  00:20  2
                                                    01:32    -00:06    -00:04     02:57    -01:56     00:39     01:18    -00:12     00:02   
  5. DEMETER IULIA -            00:55:23 11:52:19   16:18  5  22:02  5  27:42  5  36:13  5  40:00  5  49:23  5  52:02  5  55:02  5  55:23  5 00:55:23
     1119 CSU Brasov                                16:18  5  05:44  5  05:40  5  08:31  2  03:47  2  09:23  5  02:39  4  03:00  4  00:21  5
                                                    08:19     02:08     00:16     00:50    -00:55     02:45     01:11     00:08     00:03   
  Ideal time:                                       07:59     03:29     05:18     07:41     02:46     06:38     01:28     02:02     00:18   00:37:39

OTM Course (4): 10 KP 4650 km
  #  Name                       Result   Start       1.( 71)   2.( 74)   3.( 75)   4.( 76)   5.( 77)   6.( 73)   7.( 72)   8.( 79)   9.( 78)  10.(100)  Finish
  1. TIUTIU NICOLAE CATALIN -   00:41:40 11:41:14   02:32  2  07:04  1  11:38  1  18:10  1  26:06  3  30:12  4  31:45  3  35:28  1  39:24  1  41:27  1  41:40  1 00:41:40
     2238 Fortele Aeriene                           02:32  2  04:32  1  04:34  2  06:32  5  07:56 14  04:06  5  01:33  1  03:43  2  03:56  1  02:03  1  00:13  1
                                                    00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
  2. GAITA CRISTIAN -           00:45:49 11:55:14   02:10  1  07:21  2  11:48  2  18:16  2  23:27  1  27:53  1  30:28  1  36:27  3  42:46  2  45:30  2  45:49  2 00:45:49
     3123 METALUL PL                                02:10  1  05:11  3  04:27  1  06:28  4  05:11  3  04:26  8  02:35  7  05:59  8  06:19  5  02:44  2  00:19  7
                                                   -00:22     00:39    -00:07    -00:04    -02:45     00:20     01:02     02:16     02:23     00:41     00:06   
  3. JIPA DRAGOS -              00:49:30 11:45:13   02:42  3  16:06 14  21:36 12  26:49  8  32:07  7  36:18  7  38:23  6  41:50  6  46:26  3  49:13  3  49:30  3 00:49:30
     2237 Fortele Aeriene                           02:42  3  13:24 14  05:30  5  05:13  2  05:18  4  04:11  6  02:05  5  03:27  1  04:36  2  02:47  4  00:17  4
                                                    00:10     08:52     00:56    -01:19    -02:38     00:05     00:32    -00:16     00:40     00:44     00:04   
  4. BAICU ALIN -               00:50:37 11:53:12   04:02  9  09:18  6  13:59  3  19:01  3  25:33  2  29:30  2  31:23  2  36:18  2  46:55  4  50:22  4  50:37  4 00:50:37
     3139 SANATATEA Ploie                           04:02  9  05:16  4  04:41  4  05:02  1  06:32  8  03:57  4  01:53  3  04:55  6  10:37 10  03:27  7  00:15  2
                                                    01:30     00:44     00:07    -01:30    -01:24    -00:09     00:20     01:12     06:41     01:24     00:02   
  5. DOPOVECZ IULIU -           00:53:19 11:43:13   03:15  6  12:59 12  17:34  7  26:27  6  31:09  6  35:56  6  39:29  7  43:53  7  50:10  5  52:56  5  53:19  5 00:53:19
     3121 ATS Babarunca                             03:15  6  09:44 13  04:35  3  08:53  8  04:42  1  04:47 11  03:33 10  04:24  3  06:17  4  02:46  3  00:23 12
                                                    00:43     05:12     00:01     02:21    -03:14     00:41     02:00     00:41     02:21     00:43     00:10   
  6. CHECHERITA DRAGOS -        00:54:36 11:49:12   03:20  7  09:07  4  17:43  8  24:42  5  29:37  5  33:32  5  35:18  5  40:07  5  51:00  6  54:20  6  54:36  6 00:54:36
     2236 Fortele Aeriene                           03:20  7  05:47  6  08:36 12  06:59  6  04:55  2  03:55  3  01:46  2  04:49  5  10:53 11  03:20  6  00:16  3
                                                    00:48     01:15     04:02     00:27    -03:01    -00:11     00:13     01:06     06:57     01:17     00:03   
  7. BANICA LAURENTIU -         01:03:47 11:57:13   06:22 14  13:22 13  19:26 11  29:00 11  36:48 11  41:04 11  46:33 11  53:13 11  60:11  9  63:27  7  63:47  7 01:03:47
     3136 SANATATEA Ploie                           06:22 14  07:00 10  06:04  7  09:34 10  07:48 11  04:16  7  05:29 12  06:40 11  06:58  7  03:16  5  00:20  8
                                                    03:50     02:28     01:30     03:02    -00:08     00:10     03:56     02:57     03:02     01:13     00:07   
  8. COLIBAN ALLEN              01:05:03 12:07:17   03:03  5  07:48  3  14:13  4  20:00  4  26:22  4  30:10  3  32:14  4  36:50  4  57:56  8  64:43  8  65:03  8 01:05:03
        0 CSU BRASOV                                03:03  5  04:45  2  06:25  9  05:47  3  06:22  7  03:48  2  02:04  4  04:36  4  21:06 14  06:47 12  00:20  8
                                                    00:31     00:13     01:51    -00:45    -01:34    -00:18     00:31     00:53     17:10     04:44     00:07   
  9. PATRAS FLORIN              01:05:15 12:09:12   03:50  8  12:05 10  18:26 10  26:44  7  32:58  8  39:21  9  46:17 10  52:25 10  61:12 10  64:49  9  65:15  9 01:05:15
        0 ROMAN                                     03:50  8  08:15 12  06:21  8  08:18  7  06:14  6  06:23 14  06:56 13  06:08 10  08:47  9  03:37  8  00:26 13
                                                    01:18     03:43     01:47     01:46    -01:42     02:17     05:23     02:25     04:51     01:34     00:13   
 10. UNGUREANU GABRIEL -        01:07:10 12:05:13   04:27 10  09:49  7  17:49  9  27:17 10  35:08 10  39:41 10  42:43  9  49:23  9  54:47  7  66:50 10  67:10 10 01:07:10
     3338 CSU Brasov                                04:27 10  05:22  5  08:00 11  09:28  9  07:51 13  04:33  9  03:02  9  06:40 11  05:24  3  12:03 14  00:20  8
                                                    01:55     00:50     03:26     02:56    -00:05     00:27     01:29     02:57     01:28     10:00     00:07   
 11. BADICEL DANIEL -           01:13:07 11:59:08   04:29 11  10:56  8  17:22  6  26:57  9  34:47  9  38:10  8  40:17  8  45:12  8  66:02 11  72:50 11  73:07 11 01:13:07
     2235 Fortele Aeriene                           04:29 11  06:27  8  06:26 10  09:35 11  07:50 12  03:23  1  02:07  6  04:55  6  20:50 13  06:48 13  00:17  4
                                                    01:57     01:55     01:52     03:03    -00:06    -00:43     00:34     01:12     16:54     04:45     00:04   
 12. PUIU DANIEL -              01:13:23 12:01:13   02:56  4  09:17  5  15:16  5  33:48 12  39:09 12  43:55 12  46:54 12  53:49 12  67:00 12  73:03 13  73:23 12 01:13:23
     3137 SANATATEA Ploie                           02:56  4  06:21  7  05:59  6  18:32 14  05:21  5  04:46 10  02:59  8  06:55 14  13:11 12  06:03 11  00:20  8
                                                    00:24     01:49     01:25     12:00    -02:35     00:40     01:26     03:12     09:15     04:00     00:07   
 13. RAUCHMAN IULIUS -          01:13:28 11:51:12   04:54 13  11:49  9  23:05 13  35:44 13  42:30 13  48:13 13  55:50 13  61:56 13  69:15 13  73:01 12  73:28 13 01:13:28
     3124 ATS Babarunca                             04:54 13  06:55  9  11:16 13  12:39 13  06:46  9  05:43 13  07:37 14  06:06  9  07:19  8  03:46  9  00:27 14
                                                    02:22     02:23     06:42     06:07    -01:10     01:37     06:04     02:23     03:23     01:43     00:14   
 14. Stan Gabriel -             01:14:12 11:47:12   04:49 12  12:07 11  27:15 14  39:47 14  46:59 14  52:16 14  56:37 14  63:20 14  69:54 14  73:54 14  74:12 14 01:14:12
     3125 ATS Babarunca                             04:49 12  07:18 11  15:08 14  12:32 12  07:12 10  05:17 12  04:21 11  06:43 13  06:34  6  04:00 10  00:18  6
                                                    02:17     02:46     10:34     06:00    -00:44     01:11     02:48     03:00     02:38     01:57     00:05   
  Ideal time:                                       02:10     04:32     04:27     05:02     04:42     03:23     01:33     03:27     03:56     02:03     00:13   00:35:28


© Tak-Soft 2001-2005 http://www.tak-soft.com/ SPORTident ME:3.3 [2006.131] @ 12/05/2008 18:15:33 Sanatatea Ploiesti