FINALE CAMPIONATE NAŞIONALE INDIVIDUALE, BAIA SPRIE,
3-5.09.2008.

Vedere asupra oraºului Baia Sprie.

    În perioada 3-5 Septembrie, cu centrul de concurs la Pensiunea Turist de la intrarea în oraºul Baia Sprie, s-au desfãºurat în organizarea FRO, DSJ Maramureº, CSS Baia Sprie ºi CS Spria Baia Sprie, Finalele Campionatelor Naşionale de Orientare Individuale, în urmãtoarea ordine: sprint, Distanşa Lungã ºi Distanşa Medie. Finalele acestor Campionate, sau desfãºurat concomitent cu Balcaniada de Orientare 2008, ceace a dus la alocarea unor fonduri bãneºti considerabile din partea organizatorilor, o atenşie mai mare în organizarea competişiilor ºi inevitabil nu sau mai produs veºnicele greºeli din ultimii ani la aceste Finale. Succesul competişiilor, a fost deplin din toate punctele de vedere!
    Proba de sprint, s-a desfãºurat pe o hartã bunã, care cuprindea zona de Nord ºi centrul oraºului Baia Sprie ºi nu avut nimic deosebit de remarcat. Probele individuale în schimb, au beneficiat de un teren foarte dificil fizic, cu multe detalii de relief, un sol presãrat cu foarte multe stânci ºi bolovani de andezit ºi în plus o acoperire vegetalã foarte diversã. Cele 2 zone de concurs, Rãchişele ºi Valea Tisei, au fost în apropierea oraºului Cavnic, iar hãrşile foarte bune realizate de Liviu Şînşar, au reuºit sã reprezinte fidel realitatea terenului ºi zonei de concurs.
    Deasemenea trasarea ºi controlul la cele 2 probe individuale (Tamaº Relu, Jeler Ileana, Creşu Vasile, Kuszalik Janoº, Urdea Gheorghe), au asigurat sportivilor niºte trasee deosebit de competitive, cu adevãrat la nivelul unor finale de campionat naşional. Majoritatea sportivilor, chiar ºi cei mai pretenşioºi, deºi au terminat epuizaşi în special proba de lungã distanşã, au recunoscut în final duritatea ºi tehnicitatea traseelor pe care au alergat ºi faptul cã la noi în şarã nu prea au ocazia sã alerge pe terenuri solicitante fizic, pe hãrşi foarte bune ºi pe trasee foarte tehnice.

Cioban,Stroescu,Tomescu  Familia Fey
Sportivi M.Ciuc, Iosub G. Arbitri:Cristea ºi Neagu
Premiere M60,Long Dist. Premiere M60,Medie Dist.
Premiere M65,Dist.medie Premiere B.Sprie, Sprint
Zincã Ionuş, Anghel Marius Capraº David, Simon Cristina
Afiºare rezultate Dispozitiv de sosire
Kuszalik, Hecko Iosif Râul Cavnic
Clasica foto Veterani: Fey, Tokes, Capraº, Rusu, Tãutu, Simon Cristina, Cioban, Enyedi, Pavel, Hecko, Fey Clara, Iosub Gabriela ºi autorul foto Stroescu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



REZULTATE

-03/09/2008	PROBA DE SPRINT
Organizer : Baia Sprie
------------------------------------------------------
M14 Course (7): 12 KP 1 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.  183 Cozma Raimond -           CSS Baia S  00:11:55
  2.  187 Gorghis Madalin -         CSS Baia S  00:11:58
  2.  182 Bele Felician -           CSS Baia S  00:11:58
  4.  252 Vlaicu Ionut            - Metalul Pl  00:13:01
  5.  303 Prezenszky Gabor -        Transilva   00:13:09
  5.  248 Copetchi Stefan -         Mentor Sil  00:13:09
  7.  297 Georgescu Cristian -      PC Timisoa  00:13:17
  8.  185 Frentiu Cazian -          CSS Baia S  00:13:56
  9.  230 Tampa Paul    -           ElectroSis  00:14:02
 10.  212 Minoiu Emi -              CSU Craiov  00:15:22
 11.  184 Cozma Roland -            CSS Baia S  00:15:24
 12.  298 Kiss Adrian -             PC Timisoa  00:15:58
 13.  229 Pop Lucian    -           ElectroSis  00:16:00
 14.  141 EROSDI ZAKARIAS -         C.S.S.A.T.  00:16:24
 15.  296 Cojocaru Gheorghe -       PC Timisoa  00:17:10
 16.  233 Libotean Luca  -          ElectroSis  00:17:31
 17.  225 Buia Adelin  -            ElectroSis  00:18:02
 18.  287 Arustei Adrian -          PC Iasi     00:18:37
 19.  216 German-Sallo Zoltan jr -  CSU Tg. Mu  00:18:57
 20.  188 Pinte Marius -            CSS Baia S  00:19:30
 21.  236 Farte Adrian      -       ElectroSis  00:21:06
 22.  181 Tantar Mihai -            CSS Baia S  00:21:14
 23.  289 Simon Istvan -            PC Miercur  00:21:30
 24.  333 Buda Alex -               Prosilva Z  00:21:41
 25.  335 Chiorian Octavian -       Prosilva Z  00:22:20
 26.  336 Ardelean Alex -           Prosilva Z  00:24:37
 27.  340 Cristea Rares -           Prosilva Z  00:25:42
 28.  304 Bogya Gergely -           Transilva   00:27:04
 29.  121 Pricope Horia -           ANEFS Bucu  00:31:45
 30.  284 Murgoci Cosmin -          PC Iasi     00:33:40
 31.  142 JUFA VICTOR -             C.S.S.A.T.  00:36:49
 32.  186 Gorghis Bogdan -          CSS Baia S  00:37:44
      157 Ferenczi Mark -           Clubul Spo  DQ      
      334 Puscas Cezar -            Prosilva Z  DQ      
      334 Puscas Cezar -            Prosilva Z  DQ      
      299 Iovanescu Denis -         PC Timisoa  DQ      
      251 Cazanescu Rares      -    Metalul Pl  DQ      
      288 Ilyes Levente -           PC Miercur  DQ      
M16E Course (3): 11 KP 1 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.   19 Molnar Teodor -           Romania     00:13:25
  2.   69 Slav Vamporov -           Bulgaria    00:13:34
  3.   68 Boyko Serdarov -          Bulgaria    00:13:35
  4.   67 Borislav Dimitrov -       Bulgaria    00:14:14
  5.  115 Cecan Dumitru -           Moldova     00:14:31
  6.   92 Marko Stevanovic -        Serbia      00:14:55
  7.   21 Indrecan Ionut -          Romania     00:15:41
  8.   20 Gyorgy Szabolcz -         Romania     00:15:55
  9.   91 Luka Markovic -           Serbia      00:17:16
 10.  117 Postolatii Serghei -      Moldova     00:17:35
 11.   43 GÖKALP ÇELEBI -           Turcia      00:17:50
 11.   93 Nemanja Gašparovic -      Serbia      00:17:50
 13.   44 ERDI ASLAN -              Turcia      00:19:06
 14.   45 FAZLI DAL -               Turcia      00:19:28
 15.  116 Donici Dumitru -          Moldova     00:22:31
M18 Course (3): 11 KP 1 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.  169 Tuncu Florin -            CS Otopeni  00:13:27
  2.  134 Grigor Karaivanov -       BulgariaII  00:13:41
  3.  207 Mirea Ilie -              CSU Craiov  00:14:27
  4.  254 Dragan Sergiu         -   Metalul Pl  00:14:28
  5.  238 Brezian Cristian -        ElectroSis  00:14:44
  6.  153 Ghiuzan Eduard -          Clubul Atl  00:14:47
  7.  189 Fat Andrei -              CSS Baia S  00:14:56
  8.  150 Ghiuzan Alex -            Clubul Atl  00:14:57
  9.  133 Apostol Atanasov -        BulgariaII  00:14:58
 10.  228 Dimitar Mihaylov -        BulgariaII  00:15:32
 11.  152 Broasca Marius -          Clubul Atl  00:16:50
 12.  123 Rosca Radu -              ANEFS Bucu  00:16:52
 13.  190 Mercar Alex -             CSS Baia S  00:16:53
 14.  306 Tokes Csongor -           Transilva   00:17:09
 15.  151 Fron Iulian -             Clubul Atl  00:17:49
 16.  237 Libotean Stefan  -        ElectroSis  00:17:59
 17.  323 BURAK KARAMAN -           TurciaII    00:18:18
 18.  234 Hreniuc Vasile  -         ElectroSis  00:18:40
 19.  253 Vlaicu Daniel          -  Metalul Pl  00:19:04
 20.  301 Soveresan Andrei Grati... PC Timisoa  00:19:35
 21.  158 Lengyel Akos -            Clubul Spo  00:20:23
 22.  330 Rachita Mircea -          Vointa Clu  00:20:46
 23.  300 Boldeanu Catalin -        PC Timisoa  00:24:50
 24.  322 HAKAN AKGÜL -             TurciaII    00:26:48
 25.  285 Delianu Fabian -          PC Iasi     00:27:31
 26.  241 Chereches Paul    -       ElectroSis  00:29:00
      305 Sipos Endre    -          Transilva   DQ      
M18E Course (3): 11 KP 1 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.   39 ALICAN BUDAK -            Turcia      00:13:20
  2.   62 Pavel Sheytanov -         Bulgaria    00:13:47
  3.   63 Boris Yosifov -           Bulgaria    00:14:04
  4.   61 Dimitar Turmanov -        Bulgaria    00:14:21
  5.   13 Giurgica Marcelin -       Romania     00:14:24
  6.  110 Dudko Alexei -            Moldova     00:14:31
  7.   14 Georgescu Cosmin -        Romania     00:14:50
  8.   87 Djordje Arizanovic -      Serbia      00:14:57
  9.    0 Trifinovici Tadia         Serbia      00:14:58
 10.   38 RAMAZAN BOSTAN -          Turcia      00:16:17
 11.  109 Gologan Vasile -          Moldova     00:16:24
 12.   37 AYKUT AYDOGAN -           Turcia      00:16:54
 13.   15 Lazan Adrian -            Romania     00:17:50
 14.   85 Damjan Babic -            Serbia      00:18:37
 15.  111 Prunceac Serghei -        Moldova     00:19:30
M20E Course (1): 19 KP 1 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.  103 Isciuc Ivan -             Moldova     00:15:56
  2.    7 Suciu Simion -            Romania     00:16:09
  3.   56 Petar Doganov -           Bulgaria    00:16:21
  4.  105 Postica Igor -            Moldova     00:16:24
  5.   33 ERALP YILMAZ -            Turcia      00:17:12
  6.  104 Plamadeala Dumitru -      Moldova     00:17:18
  7.    8 Patras Ionut -            Romania     00:17:55
  8.   31 ALI KARAEFE -             Turcia      00:18:41
  9.   32 ÖZGÜR FETTAH -            Turcia      00:18:49
 10.   81 Stefan Gašparovic -       Serbia      00:19:28
 11.   80 Bosko Bojovic -           Serbia      00:19:33
 12.   79 Bojan Munjas -            Serbia      00:19:44
 13.   55 Stanimir Belomazhev -     Bulgaria    00:19:51
 14.    9 Miclea Catalin -          Romania     00:23:16
       57 Vasil Mihaylov -          Bulgaria    DQ      
M21 Course (1): 19 KP 1 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.  199 CSUCS KLAUS  -            CSU Brasov  00:16:40
  2.  325 MEHMET BEKMEZ -           TurciaII    00:16:54
  3.  239 Sebestyen Istvan -        ElectroSis  00:17:02
  4.  200 SZEP ZOLTAN  -            CSU Brasov  00:17:20
  5.  178 Anghel Marius -           CS Unirea   00:17:28
  6.  324 FATIH ÖZTÜRK -            TurciaII    00:18:25
  7.  358 MEHMET KUCUKCOLAK -       TurciaII    00:19:04
  8.  154 Popa Ciprian -            Clubul Atl  00:19:24
  9.  357 FATIH OZDEMIR -           TurciaII    00:19:34
 10.    0 Lupa Razvan               ANEFS Buc   00:19:52
 11.  135 Georgi Kartalov -         BulgariaII  00:20:26
 12.  159 Meder Tamas -             Clubul Spo  00:20:49
 13.  356 OMER FURKAN -             TurciaII    00:21:10
 14.  249 Maiorescu Mircea -        Mentor Sil  00:21:11
 15.  260 Balmus Andrei -           MoldovaII   00:21:24
 16.  331 Urdea Radu -              CS Otopeni  00:21:50
 17.  302 Suteu Constantin  Stel... PC Timisoa  00:21:56
 18.  259 Gutul Constantin -        MoldovaII   00:22:41
 19.    0 Saros Iosif               Altius Rom  00:23:26
 20.  354 ALEKS KALENDEROGLU -      TurciaII    00:23:33
 21.  255 Sabou Gabriel -           Metalul Pl  00:25:23
 22.  147 RADU RAZVAN -             C.S.S.A.T.  00:25:45
 23.  361 MEHMET TEKEREK -          TurciaII    00:26:19
 24.  360 ALI KILINC -              TurciaII    00:26:28
 25.  359 CIHAT ACAR -              TurciaII    00:29:00
 26.    0 Dimitar Paunov            Bulgaria I  00:29:17
 27.  355 RAMAZAN KULAKOGLU -       TurciaII    00:30:47
 28.  217 Dalya Zsolt -             CSU Tg. Mu  00:31:42
      211 Rosca Dionisie -          CSU Craiov  DQ      
        0 Cupcea Dorin              Baia Sprie  DQ      
        0 Grec Iuliu                Electrosis  DQ      
        0 Silaghi Adrian            Baia Sprie  DQ      
M21E Course (1): 19 KP 1 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.    0 Zinca Ionut               Romania     00:14:32
  2.   49 Kiril Nikolov -           Bulgaria    00:14:50
  3.   50 Ivaylo Kamenarov -        Bulgaria    00:14:57
  4.   74 Igor Vukovic -            Serbia      00:15:36
  5.    2 Bogya Tamás -             Romania     00:15:50
  6.   27 ILYAS AVCI -              Turcia      00:15:56
  7.   26 ISMAIL KENDÜZLER -        Turcia      00:17:40
  8.   51 Lachezar Iliev -          Bulgaria    00:17:45
  9.   99 Ulchin Igor -             Moldova     00:18:08
 10.    3 Stupu Petre -             Romania     00:18:09
 11.   25 SÜLEYMAN DEMIREL -        Turcia      00:18:33
 12.   97 Gutul Alexandr -          Moldova     00:19:18
 13.   98 LUPU SERGIU -             Moldova     00:19:32
 14.   75 Vlada Matuski -           Serbia      00:19:42
 15.   73 Milovan Milic -           Serbia      00:20:06
M40 Course (8): 14 KP 4,1 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.  269 Ursu Victor -             MoldovaII   00:15:44
  2.  231 Dusko Radojicic -         SerbiaII    00:15:45
  3.  308 Tokés Árpád -             Transilva   00:16:12
  4.  265 Naghibin Igor -           MoldovaII   00:16:20
  5.  111 Severuchin Andrei -       Moldova     00:16:27
  6.  309 Fey Sándor -              Transilva   00:16:28
  7.    0 Pavel Gligor              Vointa Clu  00:16:38
  8.  321 Szasz Janos -             TranSilva-  00:16:40
  9.  219 Botos Ioan Sorin -        CSU Tg. Mu  00:16:42
 10.  221 German-Sallo Zoltan -     CSU Tg. Mu  00:17:31
 11.  218 Kiss Mihaly -             CSU Tg. Mu  00:17:41
 12.  127 Miclea Viorel -           ANEFS Bucu  00:17:57
 13.    1 Minoiu Emilian -          CSU Craiov  00:18:27
 14.  227 Dragan Strelic -          SerbiaII    00:18:35
 15.  160 Zavodszky Tamas -         Clubul Spo  00:18:39
 16.  202 CSUCS ANDRAS  -           CSU Brasov  00:18:54
 17.  201 DINU GHEORGHE  -          CSU Brasov  00:19:01
 18.  268 Litvinov Victor -         MoldovaII   00:19:39
 19.  220 Moldovan Laszlo -         CSU Tg. Mu  00:20:00
 20.  164 Vassy Zoltan -            Compass Cl  00:21:06
 21.  267 Gutul Victor -            MoldovaII   00:23:42
      264 Ermicei Igor -            MoldovaII   DQ      
M55 Course (9): 13 KP 1 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.  311 Kuszalik János -          Transilva   00:17:23
  2.  312 Capras David -            Transilva   00:18:18
  3.  179 Cioban  Dumitru -         CSO "DUDU"  00:18:48
  4.  310 Enyedi Andrei -           Transilva   00:19:37
  5.  271 Dodonu Ion -              MoldovaII   00:19:48
  6.  272 Degteariov Vladimir -     MoldovaII   00:20:01
  6.  272 Degteariov Vladimir -     MoldovaII   00:20:01
  8.  124 Popescu Stelian -         Dacia Bucu  00:24:26
  9.  232 Albici Gheorghe -         Baia Sprie  00:24:58
 10.  313 Rusu Constantin -         Transilva   00:27:20
      273 Popovciuc Mihail -        MoldovaII   DQ      
O-M Course (6): 12 KP 1 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.  129 Pricope Bogdan -          ANEFS Bucu  00:13:43
  2.    0 Pop Samir                 Baia Mare   00:15:18
O-W Course (6): 12 KP 1 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.  222 Botos Csilla Beata -      CSU Tg. Mu  00:29:24
W14 Course (5): 12 KP 1 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.  226 Tetisan Anca  -           ElectroSis  00:11:39
  2.  196 Rognean Xelina -          CSS Baia S  00:14:07
  3.  317 Boer Kincso -             Transilva   00:14:32
  4.  195 Laszlo Monika -           CSS Baia S  00:14:33
  5.  243 Sandulescu Sandra -       ElectroSis  00:15:24
  6.  314 Kristaly Imola -          Transilva   00:15:29
  7.  155 Bejan Regina -            Clubul Atl  00:16:18
  8.  193 Dragota Emilia -          CSS Baia S  00:18:06
  9.  235 Roman Teodora -           ElectroSis  00:20:44
 10.  246 Mesaros Alexandra -       ElectroSis  00:23:18
 11.  292 Turos Dorottya -          PC Miercur  00:23:50
 12.  130 Georgescu Alice -         ANEFS Bucu  00:23:55
 13.  256 Cazanescu Andreea -       Metalul Pl  00:24:53
 14.  131 Balint Cosmina -          ANEFS Bucu  00:27:06
 15.  290 Lukacs Sara -             PC Miercur  00:29:39
 16.  138 SEBESTIN CLAUDIA -        C.S.S.A.T.  00:30:46
 17.  294 Orban Anita -             PC Miercur  00:32:00
 18.  293 Veress Noemi -            PC Miercur  00:34:04
 19.  194 Kerekes Ingrid -          CSS Baia S  00:38:02
 20.  291 Imre Bernadett -          PC Miercur  00:41:27
 21.  139 POSTI ANCA -              C.S.S.A.T.  00:43:44
 22.  244 Filip Adriana Larisa  -   ElectroSis  00:44:41
      192 Tamas Denisa -            CSS Baia S  DQ      
W16E Course (4): 12 KP 1 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.   22 Anghel Andra -            Romania     00:16:49
  2.   70 Snezhana Yordanova -      Bulgaria    00:17:31
  3.   72 Nadezhda Stoyanova -      Bulgaria    00:18:37
  4.   95 Marija Cosic -            Serbia      00:18:41
  5.   96 Aleksandra Jelic -        Serbia      00:19:39
  5.   23 Horvath Madalina -        Romania     00:19:39
  7.   71 Yana Nikolova -           Bulgaria    00:20:04
  8.  119 Grib Ana -                Moldova     00:20:28
  9.  120 Turcanu Lidia -           Moldova     00:20:36
 10.   24 Dervesteanu Andrada -     Romania     00:21:28
 11.   47 ILKNUR CAN -              Turcia      00:25:47
 12.   94 Marina Stevanovic -       Serbia      00:26:55
 13.   46 MERYEM TEKEL -            Turcia      00:27:00
 14.  118 Zacrevschi Olga -         Moldova     00:37:16
       48 YASEMIN ÖZGÜLER -         Turcia      DQ      
W18 Course (4): 12 KP 1 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.  136 Martina Dzhulieva -       BulgariaII  00:17:26
  2.  137 Velina Valova -           BulgariaII  00:19:57
  3.  318 Tokés Timea -             Transilva   00:21:11
  4.  203 PAPARA NICOLETA    -      CSU Brasov  00:23:26
  5.  204 GYORFI MELINDA  -         CSU Brasov  00:24:28
  6.  247 Brezian Cristina      ... ElectroSis  00:24:31
  7.  223 Moldovan Reka -           CSU Tg. Mu  00:24:56
  8.  326 DAMLA SINEM ANIS -        TurciaII    00:25:30
  9.  257 Mesteru Andra         -   Metalul Pl  00:29:05
 10.  274 Scerbacova Daria -        MoldovaII   00:29:41
 11.  327 BILCE GIZEM DEVER -       TurciaII    00:42:49
W18E Course (4): 12 KP 1 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.   66 Liliana Gotseva -         Bulgaria    00:15:22
  2.   64 Katya Stoyanova -         Bulgaria    00:16:33
  3.   65 Valeriya Staneva -        Bulgaria    00:17:25
  4.   18 Popescu Adina -           Romania     00:18:12
  5.   17 Motica Ancuta -           Romania     00:18:26
  6.  114 Barabanova Svetlana -     Moldova     00:18:32
  7.   88 Maja Karic -              Serbia      00:18:45
  8.  266 Iulia Nachibina -         Moldova     00:19:15
  9.   89 Senka Gromovic -          Serbia      00:19:17
 10.   16 Carausan Patricia -       Romania     00:20:13
 11.   41 ÖZGE AKDEMIR -            Turcia      00:20:33
 12.   90 Lidija Radulovic -        Serbia      00:22:19
 13.  113 Turcanu Felicia -         Moldova     00:23:59
 14.   40 HANDE TASIK -             Turcia      00:24:40
W20E Course (2): 13 KP 1 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.  107 Rîbediuc Galina -         Moldova     00:16:57
  2.   60 Maya Nedyalkova -         Bulgaria    00:17:05
  3.  108 Manchevici Olesea -       Moldova     00:17:30
  4.   11 Danila Andreea -          Romania     00:17:51
  5.   83 Ana Jankovic -            Serbia      00:17:58
  6.   35 TUGBA DAYE -              Turcia      00:18:43
  7.   59 Sofia Toteva -            Bulgaria    00:18:46
  8.  106 Naghibina Irina -         Moldova     00:19:14
  9.   82 Nataša Todosic -          Serbia      00:19:49
 10.   10 Auer Monica -             Romania     00:20:24
 11.   84 Marta Zdravkovic -        Serbia      00:21:19
 12.   12 Petrut Mihaela -          Romania     00:21:23
 13.   34 SELVIHAN AYDIN -          Turcia      00:22:04
 14.   36 SAKIRE BILGIN -           Turcia      00:25:25
W21 Course (2): 13 KP 1 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.    0 Piringiu Marinela         CSU Craiov  00:18:08
  2.    0 Rosca Erika               CSU Craiov  00:20:00
  3.  349 Boryana Melnikliiska -    BulgariaII  00:20:15
  4.  329 ELIF GÜLLÜ -              TurciaII    00:20:24
  5.  156 Iancu Nicoleta -          Clubul Atl  00:21:40
  6.  328 ESRA AKBAS -              TurciaII    00:22:51
  7.  177 Maxim Mihaela -           CS Otopeni  00:25:45
  8.  277 Deliu Ecaterina -         MoldovaII   00:31:39
W21E Course (2): 13 KP 1 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.   52 Iliana Shandurkova -      Bulgaria    00:13:48
  2.    4 Minoiu Veronica -         Romania     00:14:12
  3.   54 Stefaniya Dimitrova -     Bulgaria    00:15:14
  4.   53 Nataliya Dimitrova -      Bulgaria    00:15:23
  5.   76 Dragana Zivkovic -        Serbia      00:15:40
  6.    5 Maiorescu Irina -         Romania     00:15:52
  7.   77 Sladana Jovanovic -       Serbia      00:16:13
  8.   30 EMINE SEZGÜNSAY -         Turcia      00:17:08
  9.    6 STUPU ANCA  -             Romania     00:17:53
 10.  102 Marusceac Ana -           Moldova     00:18:52
 11.   29 SENGÜL ÜZEN -             Turcia      00:19:36
 12.   28 TUGBA KARAGÖZ -           Turcia      00:19:40
 13.   78 Ana Matkovic -            Serbia      00:19:48
 14.  101 Sendrea Ala -             Moldova     00:21:04
 15.  100 Castravet Ecaterina -     Moldova     00:23:47
W40 Course (8): 14 KP 4,1 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.  205 CSUCS MONICA  -           CSU Brasov  00:19:34
  2.  281 Marusceac Elena -         MoldovaII   00:20:19
  3.    0 Maiorescu Nina            Mentor Sil  00:23:06
  4.  279 Scerbacova Marina -       MoldovaII   00:24:00
  5.  282 Baculina Tatiana -        MoldovaII   00:24:37
  6.  242 Bors Cornelia        -    ElectroSis  00:24:49
  7.  283 Ursu Irina -              MoldovaII   00:25:08
  8.    0 Mihali Cornelia           StartTeam   00:25:30
  9.  295 Birta Melania -           PC Miercur  00:27:34
 10.  258 Buzoianu Victorita    ... Metalul Pl  00:30:31
W55 Course (9): 13 KP 1 km
  # NR    Name                      Club        Result  
  1.  320 Fey Clara -               Transilva   00:20:51
  2.    0 Simon Kristina            Compass Cl  00:22:20
  3.  224 Nistoreanu Valentina -    Dacia Bucu  00:28:32
  4.  352 Popescu Maria -           Dacia Bucu  00:30:40
  5.  148 IOSUB GABRIELA -          C.S.S.A.T.  00:30:52
-------------------------------------------------------- 

      
   *04/09/2008*	PROBA DE LUNGÃ DISTANŞÃ
Organizer : Baia Sprie
-------------------------------------------------------
          M12 Course (3): 8 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result 
  1.  181 Tantar Mihai -            CSS Baia S  00:29:45
  2.  335 Chiorian Octavian -       Prosilva Z  00:30:05
  3.  206 Minoiu George -           CSU Craiov  00:30:55
  4.  230 Tampa Paul    -           ElectroSis  00:32:24
  5.  284 Murgoci Cosmin -          PC Iasi     00:32:47
  6.  303 Prezenszky Gabor -        Transilva   00:33:50
  7.  288 Ilyes Levente -           PC Miercur  00:34:37
  8.  304 Bogya Gergely -           Transilva   00:35:35
  9.  142 JUFA VICTOR -             C.S.S.A.T.  00:36:42
 10.  157 Ferenczi Mark -           Clubul Spo  00:37:02
 11.  340 Cristea Rares -           Prosilva Z  00:37:20
 12.  336 Ardelean Alex -           Prosilva Z  00:39:41
 13.  334 Puscas Cezar -            Prosilva Z  00:40:51
 14.  236 Farte Adrian      -       ElectroSis  00:41:38
 15.  121 Pricope Horia -           ANEFS Bucu  00:45:04
 16.  141 EROSDI ZAKARIAS -         C.S.S.A.T.  00:52:21
 17.  333 Buda Alex -               Prosilva Z  00:59:47
 18.  251 Cazanescu Rares      -    Metalul Pl  01:31:34

          M14 Course (2): 11 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.  187 Gorghis Madalin -         CSS Baia S  00:36:20
  2.  240 Hreniuc Daniel      -     ElectroSis  00:38:23
  3.  182 Bele Felician -           CSS Baia S  00:39:50
  4.  298 Kiss Adrian -             PC Timisoa  00:40:12
  5.  184 Cozma Roland -            CSS Baia S  00:42:33
  6.  233 Libotean Luca  -          ElectroSis  00:44:05
  7.  185 Frentiu Cazian -          CSS Baia S  00:45:40
  8.  299 Iovanescu Denis -         PC Timisoa  00:48:48
  9.  248 Copetchi Stefan -         Mentor Sil  00:49:06
 10.  183 Cozma Raimond -           CSS Baia S  00:52:16
 11.  252 Vlaicu Ionut            - Metalul Pl  00:53:30
 12.  188 Pinte Marius -            CSS Baia S  00:55:01
 13.  287 Arustei Adrian -          PC Iasi     00:55:40
 14.  186 Gorghis Bogdan -          CSS Baia S  00:57:24
 15.  216 German-Sallo Zoltan jr -  CSU Tg. Mu  00:58:31
 16.  225 Buia Adelin  -            ElectroSis  01:00:22
 17.  297 Georgescu Cristian -      PC Timisoa  01:02:45
 18.  296 Cojocaru Gheorghe -       PC Timisoa  01:10:01
 19.  289 Simon Istvan -            PC Miercur  01:39:24

          M16 Course (18): 14 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.  234 Hreniuc Vasile  -         ElectroSis  00:59:49
  2.  189 Fat Andrei -              CSS Baia S  01:00:51
  3.  190 Mercar Alex -             CSS Baia S  01:07:35
  4.  133 Apostol Atanasov -        BulgariaII  01:11:25
  5.  228 Dimitar Mihaylov -        BulgariaII  01:13:57
  6.  306 Tokes Csongor -           Transilva   01:18:41
  7.  305 Sipos Endre    -          Transilva   01:19:26
  8.  241 Chereches Paul    -       ElectroSis  01:31:33
  9.  151 Fron Iulian -             Clubul Atl  01:57:58
      158 Lengyel Akos -            Clubul Spo  DQ      
      237 Libotean Stefan  -        ElectroSis  DQ      
      300 Boldeanu Catalin -        PC Timisoa  DQ      
      285 Delianu Fabian -          PC Iasi     DQ      
      150 Ghiuzan Alex -            Clubul Atl  DQ      
      301 Soveresan Andrei Grati... PC Timisoa  DQ      
      322 HAKAN AKGÜL -             TurciaII    DQ      

          M16E Course (18): 14 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.   20 Gyorgy Szabolcz -         Romania     00:58:31
  2.   68 Boyko Serdarov -          Bulgaria    01:01:48
  3.   19 Molnar Teodor -           Romania     01:02:05
  4.   21 Indrecan Ionut -          Romania     01:04:27
  5.   67 Borislav Dimitrov -       Bulgaria    01:05:11
  6.    0 Marko Stevanovic -        Serbia      01:06:05
  7.   69 Slav Vamporov -           Bulgaria    01:07:56
  8.  117 Postolatii Serghei -      Moldova     01:11:04
  9.  115 Cecan Dumitru -           Moldova     01:20:46
 10.   93 Nemanja Ga?parovic -      Serbia      01:21:26
 11.   91 Luka Markovic -           Serbia      01:30:42
 12.  116 Donici Dumitru -          Moldova     01:36:31
 13.   44 ERDI ASLAN -              Turcia      01:55:59
 14.   43 GÖKALP ÇELEBI -           Turcia      02:06:03
 15.   45 FAZLI DAL -               Turcia      02:14:36

          M18 Course (19): 16 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.  254 Dragan Sergiu         -   Metalul Pl  01:19:50
  2.  207 Mirea Ilie -              CSU Craiov  01:22:04
  3.  152 Broasca Marius -          Clubul Atl  01:26:39
  4.  134 Grigor Karaivanov -       BulgariaII  01:29:37
  5.  153 Ghiuzan Eduard -          Clubul Atl  01:32:32
  6.  169 Tuncu Florin -            CS Otopeni  01:38:57
  7.  238 Brezian Cristian -        ElectroSis  01:39:40
  8.  323 BURAK KARAMAN -           TurciaII    02:00:02
  9.  123 Rosca Radu -              ANEFS Bucu  02:01:00
 10.  253 Vlaicu Daniel          -  Metalul Pl  02:14:01
 11.  330 Rachita Mircea -          Vointa Clu  03:16:21

          M18E Course (19): 16 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.   13 Giurgica Marcelin -       Romania     01:19:17
  2.   61 Dimitar Turmanov -        Bulgaria    01:22:24
  3.   39 ALICAN BUDAK -            Turcia      01:23:24
  4.   63 Boris Yosifov -           Bulgaria    01:26:52
  5.   62 Pavel Sheytanov -         Bulgaria    01:28:24
  6.   38 RAMAZAN BOSTAN -          Turcia      01:29:15
  7.  111 Prunceac Serghei -        Moldova     01:29:21
  8.   15 Lazan Adrian -            Romania     01:30:55
  9.    0 Tadia Trifinovici         Sebia       01:33:39
 10.   14 Georgescu Cosmin -        Romania     01:35:55
 11.   87 Djordje Arizanovic -      Serbia      01:38:47
 12.   85 Damjan Babic -            Serbia      01:40:18
 13.  109 Gologan Vasile -          Moldova     02:09:47
 14.   37 AYKUT AYDOGAN -           Turcia      02:11:00

          M20 Course (15): 18 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.  170 Bunea Florin -            CS Otopeni  01:15:52
  2.  324 FATIH ÖZTÜRK -            TurciaII    01:52:26
  3.    0 Lupa Razvan               ANEFS Bucu  01:56:41
  4.  259 Gutul Constantin -        MoldovaII   02:01:43
  5.  198 JANTEA ALEXANDRU  -       CSU Brasov  02:06:49
  6.  159 Meder Tamas -             Clubul Spo  02:41:39
        0 Cupcea xxx                x332        DQ      
          M20E Course (15): 18 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.   55 Stanimir Belomazhev -     Bulgaria    01:13:36
  2.  105 Postica Igor -            Moldova     01:18:09
  3.  103 Isciuc Ivan -             Moldova     01:19:59
  4.    7 Suciu Simion -            Romania     01:22:46
  5.    8 Patras Ionut -            Romania     01:24:02
  6.   57 Vasil Mihaylov -          Bulgaria    01:27:42
  7.   32 ÖZGÜR FETTAH -            Turcia      01:31:57
  8.   31 ALI KARAEFE -             Turcia      01:34:44
  9.   81 Stefan Ga?parovic -       Serbia      01:37:04
 10.   33 ERALP YILMAZ -            Turcia      01:38:09
 11.   79 Bojan Munjas -            Serbia      01:41:25
 12.   80 Bosko Bojovic -           Serbia      01:44:19
 13.    9 Miclea Catalin -          Romania     01:46:14
      104 Plamadeala Dumitru -      Moldova     DQ      
       56 Petar Doganov -           Bulgaria    DQ      

          M21 Course (14): 22 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.    0 Stupu Petre               CSU Brasov  01:37:01
  2.  199 CSUCS KLAUS  -            CSU Brasov  01:39:03
  3.  154 Popa Ciprian -            Clubul Atl  01:39:49
  4.  325 MEHMET BEKMEZ -           TurciaII    01:42:07
  5.  239 Sebestyen Istvan -        ElectroSis  01:42:44
  6.  178 Anghel Marius -           CS Unirea   01:43:34
  7.  358 MEHMET KUCUKCOLAK -       TurciaII    01:44:57
  8.  357 FATIH OZDEMIR -           TurciaII    01:48:22
  9.  356 OMER FURKAN -             TurciaII    01:49:31
 10.  249 Maiorescu Mircea -        Mentor Sil  01:56:04
 11.  331 Urdea Radu -              CS Otopeni  02:04:33
 12.  260 Balmus Andrei -           MoldovaII   02:05:13
 13.  200 SZEP ZOLTAN  -            CSU Brasov  02:06:11
 14.  266 Severuhin Andrei -        MoldovaII   02:11:48
 15.  302 Suteu Constantin  Stel... PC Timisoa  02:19:35
 16.  359 CIHAT ACAR -              TurciaII    02:36:59
 17.  147 RADU RAZVAN -             C.S.S.A.T.  02:39:44
      135 Georgi Kartalov -         BulgariaII  DQ      
      255 Sabou Gabriel -           Metalul Pl  DQ      
          M21E Course (14): 22 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.    0 Zinca Ionut               Romania     01:08:29
  2.   50 Ivaylo Kamenarov -        Bulgaria    01:11:52
  3.   49 Kiril Nikolov -           Bulgaria    01:12:02
  4.   27 ILYAS AVCI -              Turcia      01:21:55
  5.    2 Bogya Tamás -             Romania     01:24:01
  6.   73 Milovan Milic -           Serbia      01:28:27
  7.   51 Lachezar Iliev -          Bulgaria    01:29:27
  8.   25 SÜLEYMAN DEMIREL -        Turcia      01:29:57
  9.   74 Igor Vukovic -            Serbia      01:31:07
 10.   75 Vlada Matuski -           Serbia      01:32:50
 11.   26 ISMAIL KENDÜZLER -        Turcia      01:39:24
 12.   97 Gutul Alexandr -          Moldova     01:44:39
 13.   99 Ulchin Igor -             Moldova     01:55:08
        3 Mutiu Ovidiu -            Romania     DNF     
       98 LUPU SERGIU -             Moldova     DQ      
          M35 Course (11): 16 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.    0 Rosca Dionisie            CSU Craiov  01:16:36
  2.  201 DINU GHEORGHE  -          CSU Brasov  01:34:10
  3.  360 ALI KILINC -              TurciaII    01:59:10
  4.  217 Dalya Zsolt -             CSU Tg. Mu  02:11:32

          M40 Course (11): 16 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.    0 Pavel Grigor              x228        01:19:40
  2.  218 Kiss Mihaly -             CSU Tg. Mu  01:29:29
  3.  355 RAMAZAN KULAKOGLU -       TurciaII    01:49:39
  4.  321 Szasz Janos -             TranSilva-  01:54:45
  5.  127 Miclea Viorel -           ANEFS Bucu  02:16:38
          M45 Course (10): 16 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.  308 Tokés Árpád -             Transilva   01:07:24
  2.  221 German-Sallo Zoltan -     CSU Tg. Mu  01:11:38
  3.  160 Zavodszky Tamas -         Clubul Spo  01:17:02
  4.  265 Naghibin Igor -           MoldovaII   01:20:05
  5.  202 CSUCS ANDRAS  -           CSU Brasov  01:37:36
  6.  227 Dragan Strelic -          SerbiaII    01:43:39
  7.    1 Minoiu Emilian -          CSU Craiov  01:51:25
  8.  231 Dusko Radojicic -         SerbiaII    01:53:18
      219 Botos Ioan Sorin -        CSU Tg. Mu  DQ      
      220 Moldovan Laszlo -         CSU Tg. Mu  DQ      

          M50 Course (10): 16 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.  309 Fey Sándor -              Transilva   01:03:18
  2.  269 Ursu Victor -             MoldovaII   01:10:27
  3.  268 Litvinov Victor -         MoldovaII   01:54:30
  4.  164 Vassy Zoltan -            Compass Cl  01:55:46
      267 Gutul Victor -            MoldovaII   DQ      
          M55 Course (7): 13 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.  310 Enyedi Andrei -           Transilva   01:09:17
  2.  271 Dodonu Ion -              MoldovaII   01:09:41
  3.  337 DIMITAR PAUNOV -          BulgariaII  01:31:29
  4.    0 Donici Vitalie            MoldovaII   01:43:37
          M60 Course (7): 13 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.  179 Cioban  Dumitru -         CSO "DUDU"  01:03:24
  2.  272 Degteariov Vladimir -     MoldovaII   01:18:17
  3.  232 Albici Gheorghe -         CS Spria B  01:50:11
  4.  124 Popescu Stelian -         Dacia Bucu  02:02:43
          M65 Course (6): 11 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.  312 Capras David -            Transilva   00:56:52
  2.    0 Stroescu Nicolae          CSO Vale P  01:05:52
  3.  273 Popovciuc Mihail -        MoldovaII   01:55:02

          M70 Course (6): 11 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.  313 Rusu Constantin -         Transilva   02:11:21
          O-M Course (5): 11 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.    0 Pop Samir                 Baia Mare   00:27:20
  2.  129 Pricope Bogdan -          ANEFS Bucu  00:39:14
  3.    0 Dalya David               CSU Tg. Mu  02:15:13
          O-W Course (5): 11 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.  222 Botos Csilla Beata -      CSU Tg. Mu  01:16:13
          W12 Course (1): 9 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.  314 Kristaly Imola -          Transilva   00:16:20
  2.  235 Roman Teodora -           ElectroSis  00:16:24
  3.  193 Dragota Emilia -          CSS Baia S  00:19:14
  4.  130 Georgescu Alice -         ANEFS Bucu  00:20:19
  5.  138 SEBESTIN CLAUDIA -        C.S.S.A.T.  00:20:25
  6.  244 Filip Adriana Larisa  -   ElectroSis  00:22:42
  7.  131 Balint Cosmina -          ANEFS Bucu  00:24:41
  8.  139 POSTI ANCA -              C.S.S.A.T.  00:25:20
  9.  192 Tamas Denisa -            CSS Baia S  00:26:08
 10.  194 Kerekes Ingrid -          CSS Baia S  00:27:38
 11.  293 Veress Noemi -            PC Miercur  00:31:15
 12.  292 Turos Dorottya -          PC Miercur  00:37:00
 13.  291 Imre Bernadett -          PC Miercur  00:38:25
 14.  290 Lukacs Sara -             PC Miercur  00:39:56
 15.  294 Orban Anita -             PC Miercur  00:44:40
 16.  286 Dumitriu Alexandra -      PC Iasi     00:51:34
 17.  256 Cazanescu Andreea -       Metalul Pl  01:23:43

          W14 Course (4): 11 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.  226 Tetisan Anca  -           ElectroSis  00:29:51
  2.  196 Rognean Xelina -          CSS Baia S  00:31:58
  3.  155 Bejan Regina -            Clubul Atl  00:38:09
  4.  246 Mesaros Alexandra -       ElectroSis  00:39:00
  5.  317 Boer Kincso -             Transilva   00:41:55
  6.  243 Sandulescu Sandra -       ElectroSis  00:44:51
  7.  195 Laszlo Monika -           CSS Baia S  01:09:27
          W16 Course (16): 12 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.  247 Brezian Cristina      ... ElectroSis  01:07:30
  2.  318 Tokés Timea -             Transilva   01:13:53
  3.  137 Velina Valova -           BulgariaII  01:21:50
  4.  136 Martina Dzhulieva -       BulgariaII  01:27:49
  5.  203 PAPARA NICOLETA    -      CSU Brasov  01:29:26
  6.  223 Moldovan Reka -           CSU Tg. Mu  02:04:15
  7.  257 Mesteru Andra         -   Metalul Pl  02:29:21
      326 DAMLA SINEM ANIS -        TurciaII    DQ      
          W16E Course (16): 12 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.   22 Anghel Andra -            Romania     00:50:54
  2.   71 Yana Nikolova -           Bulgaria    00:57:09
  3.   95 Marija Cosic -            Serbia      01:02:39
  4.   23 Horvath Madalina -        Romania     01:03:05
  5.   70 Snezhana Yordanova -      Bulgaria    01:14:52
  6.   24 Dervesteanu Andrada -     Romania     01:18:31
  7.   94 Marina Stevanovic -       Serbia      01:19:43
  8.   96 Aleksandra Jelic -        Serbia      01:20:16
  9.   48 YASEMIN ÖZGÜLER -         Turcia      01:20:44
 10.   72 Nadezhda Stoyanova -      Bulgaria    01:29:36
 11.   47 ILKNUR CAN -              Turcia      01:30:02
 12.  119 Grib Ana -                Moldova     01:33:53
 13.  120 Turcanu Lidia -           Moldova     01:40:09
 14.  118 Zacrevschi Olga -         Moldova     02:53:35
       46 MERYEM TEKEL -            Turcia      DQ      
          W18 Course (17): 12 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.  204 GYORFI MELINDA  -         CSU Brasov  01:42:15
  2.  274 Scerbacova Daria -        MoldovaII   02:43:58
      327 BILCE GIZEM DEVER -       TurciaII    DQ      
          W18E Course (17): 12 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.   17 Motica Ancuta -           Romania     01:16:04
  2.   16 Carausan Patricia -       Romania     01:16:08
  3.   18 Popescu Adina -           Romania     01:23:26
  4.   64 Katya Stoyanova -         Bulgaria    01:24:25
  5.   66 Liliana Gotseva -         Bulgaria    01:26:04
  6.   65 Valeriya Staneva -        Bulgaria    01:32:41
  7.   90 Lidija Radulovic -        Serbia      01:34:42
  8.   88 Maja Karic -              Serbia      01:35:01
  9.    0 Iulia Neghivina           Moldova     01:41:49
 10.  113 Turcanu Felicia -         Moldova     02:02:18
 11.  114 Barabanova Svetlana -     Moldova     02:06:01
 12.   41 ÖZGE AKDEMIR -            Turcia      02:08:23
 13.   89 Senka Gromovic -          Serbia      02:08:44
 14.   42 SEHAR ÇETINAKAN -         Turcia      02:23:42
 15.   40 HANDE TASIK -             Turcia      02:36:12

          W20 Course (12): 12 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.  328 Shakire Bilgin -          TurciaII    02:17:46

          W20E Course (12): 12 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.  107 Rîbediuc Galina -         Moldova     01:17:20
  2.   35 TUGBA DAYE -              Turcia      01:19:57
  3.   11 Danila Andreea -          Romania     01:24:23
  4.   10 Auer Monica -             Romania     01:27:59
  5.  108 Manchevici Olesea -       Moldova     01:29:24
  6.   12 Petrut Mihaela -          Romania     01:31:42
  7.   58 Yana Sandieva -           Bulgaria    01:32:58
  8.   83 Ana Jankovic -            Serbia      01:35:56
  9.   60 Maya Nedyalkova -         Bulgaria    01:39:36
 10.   59 Sofia Toteva -            Bulgaria    01:44:09
 11.   82 Nata?a Todosic -          Serbia      01:45:23
 12.  106 Naghibina Irina -         Moldova     01:56:57
 13.   84 Marta Zdravkovic -        Serbia      02:02:54
 14.   36 ESRA AKBAS -              Turcia      02:59:02
       34 SELVIHAN AYDIN -          Turcia      DQ      
          W21 Course (13): 16 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.    0 Piringiu Marilena         CSU Craiov  01:46:00
  2.  211 Rosca Erika -             CSU Craiov  01:49:54
  3.    0 Iancu Nicoleta            Roman       01:53:04
  4.  177 Maxim Mihaela -           CS Otopeni  01:55:56
  5.  329 ELIF GÜLLÜ -              TurciaII    02:53:41
      277 Deliu Ecaterina -         MoldovaII   DQ      
          W21E Course (13): 16 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.   52 Iliana Shandurkova -      Bulgaria    01:04:28
  2.    4 Minoiu Veronica -         Romania     01:07:35
  3.   53 Nataliya Dimitrova -      Bulgaria    01:08:10
  4.    5 Maiorescu Irina -         Romania     01:15:10
  5.   54 Stefaniya Dimitrova -     Bulgaria    01:21:06
  6.    6 STUPU ANCA  -             Romania     01:24:25
  7.   76 Dragana Zivkovic -        Serbia      01:26:21
  8.   28 TUGBA KARAGÖZ -           Turcia      01:27:15
  9.   30 EMINE SEZGÜNSAY -         Turcia      01:27:28
 10.   77 Sladana Jovanovic -       Serbia      01:30:03
 11.   78 Ana Matkovic -            Serbia      01:37:31
 12.   29 SENGÜL ÜZEN -             Turcia      01:42:43
 13.  100 Maruscac Ileana -         Moldova     02:07:14
 14.  101 Sendrea Ala -             Moldova     02:19:33
 15.  102 Marusceac Ana -           Moldova     02:24:25

          W40 Course (9): 16 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.  279 Scerbacova Marina -       MoldovaII   01:19:34
  2.  205 CSUCS MONICA  -           CSU Brasov  01:20:23
  3.  258 Buzoianu Victorita    ... Metalul Pl  01:30:46
  4.  280 Ulchina Elena -           MoldovaII   01:55:12
          W45 Course (8): 13 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.  283 Ursu Irina -              MoldovaII   01:16:32
  2.  281 Castravet Ecaterina -     MoldovaII   01:22:36
  3.  282 Baculina Tatiana -        MoldovaII   01:39:01
  4.  295 Birta Melania -           PC Miercur  01:43:04
  5.    0 Mihali Cornelia           Baia Mare   01:48:56

          W50 Course (8): 13 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.    0 Maiorescu Niculina        Mentor Sil  01:25:06
  2.  242 Bors Cornelia -           ElectroSis  01:30:40
  3.  224 Nistoreanu Valentina -    Dacia Bucu  02:17:47
      352 Popescu Maria -           Dacia Bucu  DQ      
          W60 Course (6): 11 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.  320 Fey Clara -               Transilva   01:15:28
  2.    0 Simon Cristina            Compass Cl  01:28:32
  3.  148 IOSUB GABRIELA -          C.S.S.A.T.  01:54:53
  
			

 


        
  *05/09/2008* PROBA DE MEDIE DISTANŞÃ
------------------------------------------------------
          M12 Course (10): 8 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  
  1.  303 Prezenszky Gabor -        Transilva   00:21:23
  2.  141 EROSDI ZAKARIAS -         C.S.S.A.T.  00:29:16
  3.  206 Minoiu George Emi -       CSU Craiov  00:29:36
  4.  121 Pricope Horia -           ANEFS Bucu  00:29:39
  5.  336 Ardelean Alex -           Prosilva Z  00:30:50
  6.  181 Tantar Mihai -            CSS Baia S  00:31:45
  7.    0 Murgoci Cosmin            P.C Iasi    00:32:06
  8.  335 Chiorian Octavian -       Prosilva Z  00:34:58
  9. 57 Ferenczi Mark -           Clubul Spo  00:37:38
 10.  333 Buda Alex -               Prosilva Z  00:42:06
 11.  304 Bogya Gergely -           Transilva   00:42:25
 12.  288 Ilyes Levente -           PC Miercur  00:45:06
 13.  334 Puscas Cezar -            Prosilva Z  00:54:47
 14.  340 Cristea Rares -           Prosilva Z  00:57:10
 15.  142 JUFA VICTOR -             C.S.S.A.T.  01:03:01
 16.  251 Cazanescu Rares      -    Metalul Pl  01:31:12
      236 Farte Adrian      -       ElectroSis  DQ      
      230 Tampa Paul    -           ElectroSis  DQ      
          M14 Course (11): 14 KP 11 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.  240 Hreniuc Daniel      -     ElectroSis  00:42:08
  2.  252 Vlaicu Ionut            - Metalul Pl  00:42:39
  3.  184 Cozma Roland -            CSS Baia S  00:42:45
  4.  233 Libotean Luca  -          ElectroSis  00:43:49
  5.  297 Georgescu Cristian -      PC Timisoa  00:44:33
  6.  185 Frentiu Cazian -          CSS Baia S  00:44:59
  7.  183 Cozma Raimond -           CSS Baia S  00:46:25
  8.  187 Gorghis Madalin -         CSS Baia S  00:46:31
  9.  186 Gorghis Bogdan -          CSS Baia S  00:46:39
 10.  216 German-Sallo Zoltan jr -  CSU Tg. Mu  00:47:47
 11.  299 Iovanescu Denis -         PC Timisoa  00:48:39
 12.  182 Bele Felician -           CSS Baia S  00:49:19
 13.  188 Pinte Marius -            CSS Baia S  00:49:52
 14.  287 Arustei Adrian -          PC Iasi     00:50:00
 15.  225 Buia Adelin  -            ElectroSis  00:50:26
 16.  248 Copetchi Stefan -         Mentor Sil  00:52:34
 17.  296 Cojocaru Gheorghe -       PC Timisoa  00:55:40
 18.  298 Kiss Adrian -             PC Timisoa  00:59:42
      289 Simon Istvan -            PC Miercur  DQ      
          M16 Course (7): 14 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.  189 Fat Andrei -              CSS Baia S  00:38:52
  2.  234 Hreniuc Vasile  -         ElectroSis  00:40:14
  3.  228 Dimitar Mihaylov -        BulgariaII  00:40:24
  4.  150 Ghiuzan Alex -            Clubul Atl  00:40:47
  5.  190 Mercar Alex -             CSS Baia S  00:40:49
  6.  133 Apostol Atanasov -        BulgariaII  00:44:48
  7.  241 Chereches Paul    -       ElectroSis  00:46:50
  8.  322 HAKAN AKGÜL -             TurciaII    00:49:34
  9.  151 Fron Iulian -             Clubul Atl  00:50:41
 10.  306 Tokes Csongor -           Transilva   00:52:36
 11.  158 Lengyel Akos -            Clubul Spo  00:56:59
 12.  305 Sipos Endre    -          Transilva   00:59:30
 13.  301 Soveresan Andrei Grati... PC Timisoa  01:04:03
      237 Libotean Stefan  -        ElectroSis  DQ      
      300 Boldeanu Catalin -        PC Timisoa  DQ      
          M16E Course (7): 14 KP 1 km
  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.   19 Molnar Teodor -           Romania     00:34:40
  2.   67 Borislav Dimitrov -       Bulgaria    00:34:45
  3.   92 Marko Stevanovic -        Serbia      00:36:41
  4.   20 Gyorgy Szabolcz -         Romania     00:36:46
  5.   93 Nemanja Ga?parovic -      Serbia      00:42:52
  6.   68 Boyko Serdarov -          Bulgaria    00:43:07
  7.  117 Postolatii Serghei -      Moldova     00:44:00
  8.  115 Cecan Dumitru -           Moldova     00:44:31
  9.  116 Donici Dumitru -          Moldova     00:45:38
 10.   91 Luka Markovic -           Serbia      00:45:54
 11.   45 FAZLI DAL -               Turcia      00:46:56
 12.   43 GÖKALP ÇELEBI -           Turcia      00:46:57
 13.   21 Indrecan Ionut -          Romania     00:47:39
 14.   44 ERDI ASLAN -              Turcia      00:53:06
       69 Slav Vamporov -           Bulgaria    DQ      
          M18 Course (5): 19 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.  169 Tuncu Florin -            CS Otopeni  00:37:56
  2.  254 Dragan Sergiu         -   Metalul Pl  00:39:01
  3.  152 Broasca Marius -          Clubul Atl  00:41:34
  4.  238 Brezian Cristian -        ElectroSis  00:43:16
  5.  153 Ghiuzan Eduard -          Clubul Atl  00:47:12
  6.  134 Grigor Karaivanov -       BulgariaII  00:47:48
  7.  253 Vlaicu Daniel          -  Metalul Pl  00:48:05
  8.  123 Rosca Radu -              ANEFS Bucu  00:50:39
  9.  323 BURAK KARAMAN -           TurciaII    01:07:33
 10.  330 Rachita Mircea -          Vointa Clu  01:14:01
      207 Mirea Ilie -              CSU Craiov  DQ      
          M18E Course (5): 19 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.   61 Dimitar Turmanov -        Bulgaria    00:34:53
  2.   39 ALICAN BUDAK -            Turcia      00:38:30
  3.   14 Georgescu Cosmin -        Romania     00:39:28
  4.  110 Dudko Alexei -            Moldova     00:40:04
  5.    0 Tadja Trifunovit          Serbia      00:42:22
  6.   38 RAMAZAN BOSTAN -          Turcia      00:43:03
  7.   63 Boris Yosifov -           Bulgaria    00:45:17
  8.   15 Lazan Adrian -            Romania     00:45:24
  9.   87 Djordje Arizanovic -      Serbia      00:45:37
 10.   85 Damjan Babic -            Serbia      00:46:23
 11.  109 Gologan Vasile -          Moldova     00:46:39
 12.   37 AYKUT AYDOGAN -           Turcia      00:49:26
 13.  111 Prunceac Serghei -        Moldova     00:50:31
 14.   62 Pavel Sheytanov -         Bulgaria    00:53:38
       13 Giurgica Marcelin -       Romania     DQ      
          M20 Course (3): 19 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.  170 Bunea Florin -            CS Otopeni  00:35:01
  2.  324 FATIH ÖZTÜRK -            TurciaII    00:39:52
  3.    0 Lupa Razvan               ANEFS Buc   00:40:03
  4.  159 Meder Tamas -             Clubul Spo  00:50:02
  5.  198 JANTEA ALEXANDRU  -       CSU Brasov  01:09:22
  6.  259 Gutul Constantin -        MoldovaII   01:21:36
        0 Cupcea                    x261        DQ      
          M20E Course (3): 19 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.   55 Stanimir Belomazhev -     Bulgaria    00:32:17
  2.   56 Petar Doganov -           Bulgaria    00:32:31
  3.  103 Isciuc Ivan -             Moldova     00:34:27
  4.    7 Suciu Simion -            Romania     00:34:33
  5.  105 Postica Igor -            Moldova     00:35:17
  6.    8 Patras Ionut -            Romania     00:35:52
  7.   33 ERALP YILMAZ -            Turcia      00:36:17
  8.   57 Vasil Mihaylov -          Bulgaria    00:38:25
  9.  104 Plamadeala Dumitru -      Moldova     00:38:48
 10.   81 Stefan Ga?parovic -       Serbia      00:42:08
 11.   80 Bosko Bojovic -           Serbia      00:43:17
 12.   31 ALI KARAEFE -             Turcia      00:43:47
 13.   79 Bojan Munjas -            Serbia      00:51:07
        9 Miclea Catalin -          Romania     DQ      
       32 ÖZGÜR FETTAH -            Turcia      DQ      
          M21 Course (1): 19 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.  209 Stupu Petre -             CSU Craiov  00:39:57
  2.  154 Popa Ciprian -            Clubul Atl  00:41:13
  3.  325 MEHMET BEKMEZ -           TurciaII    00:41:18
  4.  199 CSUCS KLAUS  -            CSU Brasov  00:41:38
  5.  200 SZEP ZOLTAN  -            CSU Brasov  00:43:19
  6.    0 Zete Vasile               Viena       00:43:28
  7.  239 Sebestyen Istvan -        ElectroSis  00:43:45
  8.  211 Rosca Dionisie -          CSU Craiov  00:44:13
  9.  178 Anghel Marius -           CS Unirea   00:45:48
 10.  135 Georgi Kartalov -         BulgariaII  00:48:22
 11.  356 OMER FURKAN -             TurciaII    00:48:49
 12.  249 Maiorescu Mircea -        Mentor Sil  00:50:29
 13.  358 MEHMET KUCUKCOLAK -       TurciaII    00:50:59
 14.  245 Grec Iuliu -              ElectroSis  00:52:21
 15.  260 Balmus Andrei -           MoldovaII   00:52:57
 16.  331 Urdea Radu -              CS Otopeni  00:55:27
 17.  255 Sabou Gabriel -           Metalul Pl  00:56:35
 18.  147 RADU RAZVAN -             C.S.S.A.T.  00:57:33
 19.  302 Suteu Constantin  Stel... PC Timisoa  00:58:54
 20.  232 Trif Mihai -              CS Spria B  00:59:00
      357 FATIH OZDEMIR -           TurciaII    DQ      
          M21E Course (1): 19 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.    0 Zinca Ionut               Romania     00:33:06
  2.   50 Ivaylo Kamenarov -        Bulgaria    00:33:53
  3.   49 Kiril Nikolov -           Bulgaria    00:34:43
  4.    3 Mutiu Ovidiu -            Romania     00:35:26
  5.   73 Milovan Milic -           Serbia      00:36:09
  6.   27 ILYAS AVCI -              Turcia      00:37:29
  7.   51 Lachezar Iliev -          Bulgaria    00:39:26
  8.   25 SÜLEYMAN DEMIREL -        Turcia      00:39:54
  9.   26 ISMAIL KENDÜZLER -        Turcia      00:40:17
 10.   74 Igor Vukovic -            Serbia      00:40:26
 11.   99 Ulchin Igor -             Moldova     00:44:24
 12.   75 Vlada Matuski -           Serbia      00:46:29
 13.   97 Gutul Alexandr -          Moldova     00:46:30
 14.   98 LUPU SERGIU -             Moldova     00:48:10
          M35 Course (13): 18 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.  309 Fey Sándor -              Transilva   00:45:44
  2.  201 DINU GHEORGHE  -          CSU Brasov  00:52:17
  3.  360 ALI KILINC -              TurciaII    01:03:15
  4.  217 Dalya Zsolt -             CSU Tg. Mu  01:05:40
          M40 Course (13): 18 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.    0 Pavel Gligor              Vointa Clu  00:49:54
  2.  321 Szasz Janos -             TranSilva-  00:54:55
  3.  218 Kiss Mihaly -             CSU Tg. Mu  00:56:02
  4.  127 Miclea Viorel -           ANEFS Bucu  01:01:11
  5.  355 RAMAZAN KULAKOGLU -       TurciaII    01:07:13
          M45 Course (14): 18 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.  266 Severuhin Andrei -        MoldovaII   00:41:26
  2.  221 German-Sallo Zoltan -     CSU Tg. Mu  00:44:55
  3.  308 Tokés Árpád -             Transilva   00:45:21
  4.  160 Zavodszky Tamas -         Clubul Spo  00:49:00
  5.    1 Minoiu Emilian -          CSU Craiov  00:50:52
  6.  202 CSUCS ANDRAS  -           CSU Brasov  00:53:26
  7.  220 Moldovan Laszlo -         CSU Tg. Mu  00:53:39
  8.  231 Dusko Radojicic -         SerbiaII    00:55:28
  9.  265 Naghibin Igor -           MoldovaII   01:01:12
 10.  227 Dragan Strelic -          SerbiaII    01:01:26
      219 Botos Ioan Sorin -        CSU Tg. Mu  DQ      
          M50 Course (14): 18 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.  269 Ursu Victor -             MoldovaII   00:49:11
  2.  268 Litvinov Victor -         MoldovaII   00:56:11
  3.    0 Gutul Victor              MoldovaII   00:59:49
  4.  164 Vassy Zoltan -            Compass Cl  01:02:15
          M55 Course (15): 15 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.    0 Maiorescu Gabriel         Mentor Sil  00:40:33
  2.  271 Dodonu Ion -              MoldovaII   00:48:49
  3.  310 Enyedi Andrei -           Transilva   00:55:23
  4.  337 DIMITAR PAUNOV -          BulgariaII  01:02:58
  5.    0 Donici Vitalie            MoldovaII   01:20:53
          M60 Course (15): 15 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.  311 Kuszalik János -          Transilva   00:48:13
  2.  179 Cioban  Dumitru -         CSO "DUDU"  00:52:21
  3.  272 Degteariov Vladimir -     MoldovaII   00:54:37
  4.  344 Albici Gheorghe -         CS Spria B  01:18:14
  5.  124 Popescu Stelian -         Dacia Buc   01:20:45
          M65 Course (16): 13 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.  312 Capras David -            Transilva   00:47:33
  2.  180 Stroescu Nicolae -        CSO Valea   00:56:03
  3.  273 Popovciuc Mihail -        MoldovaII   01:15:25
          O-M Course (12): 11 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.    0 Pop Samir                 R Baia Mar  00:24:41
  2.  129 Pricope Bogdan -          ANEFS Bucu  00:27:05
          W12 Course (9): 6 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.  314 Kristaly Imola -          Transilva   00:17:53
  2.  192 Tamas Denisa -            CSS Baia S  00:18:10
  3.  138 SEBESTIN CLAUDIA -        C.S.S.A.T.  00:21:04
  4.  130 Georgescu Alice -         ANEFS Bucu  00:22:30
  5.  235 Roman Teodora -           ElectroSis  00:22:34
  6.  139 POSTI ANCA -              C.S.S.A.T.  00:24:53
  7.  193 Dragota Emilia -          CSS Baia S  00:27:05
  8.  292 Turos Dorottya -          PC Miercur  00:28:21
  9.  131 Balint Cosmina -          ANEFS Bucu  00:30:49
 10.  290 Lukacs Sara -             PC Miercur  00:32:03
 11.  294 Orban Anita -             PC Miercur  00:32:17
 12.  286 Dumitriu Alexandra -      PC Iasi     00:33:01
 13.  244 Filip Adriana Larisa  -   ElectroSis  00:33:28
 14.  256 Cazanescu Andreea -       Metalul Pl  00:40:47
 15.  291 Imre Bernadett -          PC Miercur  00:41:54
 16.  194 Kerekes Ingrid -          CSS Baia S  00:49:21
 17.  293 Veress Noemi -            PC Miercur  00:59:52
          W14 Course (12): 11 KP 1 km
  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.  226 Tetisan Anca  -           ElectroSis  00:31:26
  2.  196 Rognean Xelina -          CSS Baia S  00:32:41
  3.  243 Sandulescu Sandra -       ElectroSis  00:33:52
  4.  317 Boer Kincso -             Transilva   00:36:20
  5.  246 Mesaros Alexandra -       ElectroSis  00:37:53
  6.  195 Laszlo Monika -           CSS Baia S  00:40:33
  7.  155 Bejan Regina -            Clubul Atl  00:42:32
          W16 Course (8): 14 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.  247 Brezian Cristina      ... ElectroSis  00:46:10
  2.  318 Tokés Timea -             Transilva   00:46:31
  3.  326 DAMLA SINEM ANIS -        TurciaII    00:58:01
  4.  203 PAPARA NICOLETA    -      CSU Brasov  01:08:21
  5.  223 Moldovan Reka -           CSU Tg. Mu  01:08:57
  6.  257 Mesteru Andra         -   Metalul Pl  01:35:19
          W16E Course (8): 14 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.   22 Anghel Andra -            Romania     00:33:45
  2.   23 Horvath Madalina -        Romania     00:34:14
  3.  119 Grib Ana -                Moldova     00:37:42
  4.   71 Yana Nikolova -           Bulgaria    00:37:52
  5.  136 Martina Dzhulieva -       BulgariaII  00:38:16
  6.   95 Marija Cosic -            Serbia      00:39:14
  7.   48 YASEMIN ÖZGÜLER -         Turcia      00:41:48
  8.   96 Aleksandra Jelic -        Serbia      00:45:54
  9.   70 Snezhana Yordanova -      Bulgaria    00:46:15
 10.   47 ILKNUR CAN -              Turcia      00:47:09
 11.   24 Dervesteanu Andrada -     Romania     00:50:08
 12.   46 MERYEM TEKEL -            Turcia      01:23:01
 13.  120 Turcanu Lidia -           Moldova     01:24:36
 14.  118 Zacrevschi Olga -         Moldova     01:29:10
 15.   94 Marina Stevanovic -       Serbia      01:31:12

          W18 Course (6): 15 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.  204 GYORFI MELINDA  -         CSU Brasov  01:02:16
  2.  274 Scerbacova Daria -        MoldovaII   01:13:40
          W18E Course (6): 15 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.   16 Carausan Patricia -       Romania     00:41:15
  2.   17 Motica Ancuta -           Romania     00:43:07
  3.   66 Liliana Gotseva -         Bulgaria    00:44:38
  4.   65 Valeriya Staneva -        Bulgaria    00:45:10
  5.   18 Popescu Adina -           Romania     00:45:16
  6.    0 Iulia Naghibina           Moldova     00:50:11
  7.   90 Lidija Radulovic -        Serbia      00:51:08
  8.   64 Katya Stoyanova -         Bulgaria    00:52:33
  9.  114 Barabanova Svetlana -     Moldova     00:55:59
 10.  113 Turcanu Felicia -         Moldova     00:57:51
 11.   41 ÖZGE AKDEMIR -            Turcia      00:59:01
 12.   88 Maja Karic -              Serbia      00:59:38
 13.   42 SEHAR ÇETINAKAN -         Turcia      01:33:43
 14.   40 HANDE TASIK -             Turcia      01:39:51
       89 Senka Gromovic -          Serbia      DQ      
          W20 Course (4): 16 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.  328 Sakire Bilgin -           Turcia      00:51:41
          W20E Course (4): 16 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.  107 Rîbediuc Galina -         Moldova     00:44:32
  2.   60 Maya Nedyalkova -         Bulgaria    00:45:45
  3.   83 Ana Jankovic -            Serbia      00:46:44
  4.   10 Auer Monica -             Romania     00:46:52
  5.  108 Manchevici Olesea -       Moldova     00:47:24
  6.   11 Danila Andreea -          Romania     00:47:59
  7.   59 Sofia Toteva -            Bulgaria    00:49:07
  8.   82 Nata?a Todosic -          Serbia      00:52:05
  9.   84 Marta Zdravkovic -        Serbia      00:53:17
 10.  137 Velina Valova -           BulgariaII  00:53:34
 11.  106 Naghibina Irina -         Moldova     00:54:33
 12.   12 Petrut Mihaela -          Romania     00:58:18
 13.   35 TUGBA DAYE -              Turcia      00:58:31
 14.   36 ESRA AKBAS -              Turcia      01:09:26
 15.   34 SAKIRE BILGIN -           Turcia      01:12:26
          W21 Course (2): 21 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.    0 Piringiu Marinela         CSU Craioc  00:49:19
  2.    0 Rosca Erika               CSU Craiov  01:03:25
  3.  177 Maxim Mihaela -           CS Otopeni  01:05:19
  4.    0 Iancu Nicoleta            Atletic Ro  01:05:47
          W21E Course (2): 21 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.   52 Iliana Shandurkova -      Bulgaria    00:40:14
  2.   53 Nataliya Dimitrova -      Bulgaria    00:42:15
  3.    4 Minoiu Veronica -         Romania     00:43:06
  4.    5 Maiorescu Irina -         Romania     00:44:58
  5.   77 Sladana Jovanovic -       Serbia      00:46:09
  6.   54 Stefaniya Dimitrova -     Bulgaria    00:48:41
  7.   76 Dragana Zivkovic -        Serbia      00:50:00
  8.   30 EMINE SEZGÜNSAY -         Turcia      00:50:55
  9.   28 TUGBA KARAGÖZ -           Turcia      00:52:00
 10.   78 Ana Matkovic -            Serbia      00:52:21
 11.  329 Elif Gullu -              Turcia      00:57:28
 12.  102 Marusceac Ana -           Moldova     01:02:05
 13.  100 Castravet Ecaterina -     Moldova     01:14:53
 14.  101 Sendrea Ala -             Moldova     01:26:10
        6 STUPU ANCA  -             Romania     DQ      
         W40 Course (14): 18 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  *
  1.  205 CSUCS MONICA  -           CSU Brasov  00:59:46
  2.  279 Scerbacova Marina -       MoldovaII   01:17:11
          W45 Course (15): 15 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  
  1.  281 Marusceac Elena -         MoldovaII   00:50:09
  2.    0 Mialy Cornelia            StarTeam    00:51:08
  3.  295 Birta Melania -           PC Miercur  00:55:44
  4.  282 Baculina Tatiana -        MoldovaII   00:57:20
  5.  283 Ursu Irina -              MoldovaII   01:03:08
          W50 Course (15): 15 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  
  1.    0 Maiorescu Niculina        Mentor Sil  00:55:34
  2.  258 Buzoianu Victorita    ... Metalul Pl  01:13:44
  3.  242 Bors Cornelia        -    ElectroSis  01:15:39
          W60 Course (16): 13 KP 1 km
*  # NR    Name                      Club        Result  
  1.  320 Fey Clara -               Transilva   00:57:43
  2.    0 Simon Krisztina           Compass Cl  01:11:43
  3.  148 IOSUB GABRIELA -          C.S.S.A.T.  01:27:11